Laukos
Piensaimniecība

“Siguldas CMAS” akcionāri ievēlē jaunu padomi0


Siguldas ciltslietu un mākslīgās apsēklošanas stacijas laboratorija
Siguldas ciltslietu un mākslīgās apsēklošanas stacijas laboratorija
Foto: no “sigmas.lv” mājalspas

Piektdien AS “Siguldas ciltslietu un mākslīgās apsēklošanas stacija” (“Siguldas CMAS”) kārtējā akcionāru sapulcē ievēlēta jauna uzņēmuma padome, teikts uzņēmuma paziņojumā biržai “Nasdaq Riga”.

Akcionāri nolēma ievēlēt padomē uz trim gadiem Initu Bedrīti, Maiju Beču, Baibu Mecauci, Gunti Mecauci un Jāni Tūtānu. Padomē darbu neturpinās Jekaterina Kreise un Maruta Niedrīte.

Jaunievēlētais padomes loceklis Mecaucis, kam pieder 5448 sabiedrības akcijas, ir veterinārārsts un strādā par pārdošanas vadītāju AS “Dimela Veta Latvija”.

Jaunievēlētais padomes loceklis Tūtāns, kam pieder 1084 sabiedrības akcijas, strādā “Siguldas CMAS” kopš 1987.gada. Šobrīd viņš ir Transporta un saimnieciskās daļas vadītājs.

Akcionāri noteica padomes priekšsēdētājam atlīdzību 170 eiro mēnesī, bet katram padomes loceklim – 150 eiro mēnesī.

Vienlaicīgi uzņēmuma padomes sēdē atkārtoti par padomes priekšsēdētāju ievēlēta Bedrīte un par padomes priekšsēdētājas vietnieci – Beča.

Jau ziņots, ka “Siguldas CMAS” auditētais apgrozījums 2019.gadā bija 1,189 miljoni eiro, kas ir par 5,6% vairāk nekā 2017.gadā, savukārt kompānijas peļņa bija 50 343 eiro pretstatā zaudējumiem gadu iepriekš, liecina uzņēmuma revidētais 2019.gada pārskats, kas iesniegts biržā “Nasdaq Riga”.

Saistītie raksti

Uzņēmuma vadība informē, ka kompānijas pamatnodarbošanās ieņēmumu proporcionalitāte salīdzinājumā ar 2018.gadu nav būtiski mainījusies – ieņēmumi no vaislas buļļu spermas pārdošanas veidoja 54,8% no neto apgrozījuma, bet piena analizēšanas un pārraudzības datu apstrādes pakalpojumi kopā sastādīja 36% no neto apgrozījuma.

“Siguldas CMAS” ir viena no lielākajām vaislas buļļu spermas ražotājām un piegādātājām Latvijā. Otra lielākā uzņēmuma pamatdarbības nozare ir piena analīžu veikšana, tāpat kompānija sniedz arī citus ar ciltsdarbu saistītus pakalpojumus. Būtiska ietekme “Siguldas CMAS” pamatkapitālā ir “Siguldas mākslīgās apsēklošanas stacijai”, kurai pieder 49,9% balsstiesīgo akciju. Kompānijas akcijas kotē biržas “Nasdaq Riga” otrajā sarakstā.

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.

Lasītākie

IK
Ilze Kalve
Pasaulē
“Ir jābūt gataviem arī mazāk labvēlīgai situācijas attīstībai.” Vēstniece nosauc visbūtiskāko šībrīža aicinājumu Latvijas pilsoņiem, kuri dzīvo Lielbritānijā
2 stundas
VS
Viesturs Sprūde
Latvijā
Kāpēc Kurzeme nesākas Bolderājā. Kur beidzas vēsturiskā Vidzeme un sākas Latgale? Intervija ar Jāni Turlajo
Intervija 46 minūtes
LE
LETA
Dabā
Nākamnedēļ laikapstākļi mainīsies. Vai karstums vēl atgriezīsies? Sinoptiķu prognoze
1 stunda
LE
LETA
Latvijā
Naktī notikusi traģēdija Aizputes novadā: vīrietis nokritis no motocikla un gājis bojā notikuma vietā
1 stunda
LK
Linda Kusiņa-Šulce
Kultūra
“Man pārsvarā ir vienalga, ko cilvēki par mani domā!” Māksliniece Anna Heinrihsone par apaļo jubileju, izstādēm un piedzīvoto Parīzē
Intervija 1 stunda