Slaidiņš atklāj, cik cilvēki no Latvijas karojuši krievu rindās 13

Pievieno LA.LV

“Kopā ir kādi pieci vai četri cilvēki no Latvijas, kas karojuši krievu rindās,” TV24 raidījumā “Aktuālais par karu Ukrainā” atklāj NBS majors, Zemessardzes štāba virsnieks Jānis Slaidiņš.

Kas to būtu domājis? 9 lietas, kas deviņdesmitajos bija ikdiena, bet tagad kļuvušas par turīgo privilēģiju
Kokteilis
Šīs zodiaka zīmes nevienu neklausa: ja kaut ko ieņēmušas galvā, pārliecināt ir gandrīz neiespējami 5
TV24
Baltkrievijā kaut kas notiek. Slaidiņš brīdina par satraucošām aktivitātēm pie Ukrainas robežas
Lasīt citas ziņas

Viņš gan atzīst, ka precīzas informācijas nav.

Taujāts, vai zināms, kas noticis ar skandalozo nacionālboļševiku Benesu Aijo, kurš pats savulaik paziņoja, ka atrodas pašpasludinātās „Luhanskas tautas republikas” armijas rindās Donbasā, Slaidiņš saka, ka viņš ir “interesanta personība”, taču viņam nav informācijas par viņa gaitām.

CITI ŠOBRĪD LASA

Jau vēstīts, ka tiesībsargājošās iestādes meklē Latvijas pilsoni Aleksandru Mališevu, kurš piedalījies militārās operācijās un uzbrukumos Ukrainas bruņotajiem spēkiem.

Pievieno LA.LV
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.