Slaidiņš: “Priekšvēlēšanu cīņa ir sākusies. Jebkas, kas saistīts ar cenu kāpumu, Baidenam nav izdevīgi” 24

ASV finanšu ministrija sagatavojusi jaunas sankcijas pret krievu “ēnu floti”, TV24 raidījumā “Aktuālais par karadarbību Ukrainā” skaidro  NBS majors, Zemessardzes štāba virsnieks Jānis Slaidiņš.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
No A līdz Ž – ko par tavu personību atklāj tava vārda sākumburts?
“Kad esi ko parādā VID, atgādinājumi nāk nemitīgi, bet, ja esi strādājošs pensionārs, neviens neatgādina…” Iveta par pensionāru iespējām saņemt pārrēķinu
“Vakar panika sākās, jo grupā ir “mīkstie”” – nometņu vadītāja nenopietns stāsts par ikdienu bērnu vasaras nometnē 8
Lasīt citas ziņas

Tie ir tankkuģi, kuri pārvadā naftu virs ASV noteiktajiem griestiem. Baltais nams gan neizsludina sankcijas, baidoties no naftas cenu kāpuma.

“Pašlaik šīm sankcijām ir pakļauti aptuveni 60 krievu ēnu flotes tankkuģi. Tie pārsniedz ASV noteikto naftas cenu- 60 ASV dolāru par barelu. Viens barels ir 158,99 litri. Kopumā krieviem ir ap 120 tankkuģu,” stāsta majors Slaidiņš.

CITI ŠOBRĪD LASA

ASV prezidenta padomnieki pauž bažas, ka tas var izraisīt degvielas cenu kāpumu, kas būtu traucēklis Džo Baidena priekšvēlēšanu cīņai. Tāpēc ASV analītiķi rosina šīs sankcijas piemērot pakāpeniski.

“Pagaidām gan šis ierosinājums ASV Baltajā namā nav sasniedzis dzirdīgas ausis,” skaidro Slaidiņš. “Šis ir tāds periods… Priekšvēlēšanu cīņa ir sākusies un, protams, jebkas, kas saistīts ar cenu kāpumu, Baidenam nav izdevīgi,” spriež majors Jānis Slaidiņš.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.