Foto – STOCK.XCHNG

Smalkā mīlas māksla – tantra 0

Kurš gan negribētu ikvienā tuvības brīdī izbaudīt neaptveramu svētlaimi kā tantras meistari! Vai senā Austrumu mācība var palīdzēt uzlabot un dažādot seksuālo dzīvi ikvienam?

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
No A līdz Ž – ko par tavu personību atklāj tava vārda sākumburts? 18
Kā itāļiem izdodas iztirgot savus olīvu atkritumus Latvijā… Inese “iegrābusies”, iegādājoties Latvijā populāru olīveļļu
Lietotas automašīnas, kuras nevajadzētu iegādāties: eksperts norāda uz trim neuzticamiem modeļiem 34
Lasīt citas ziņas

Tantras pamatā ir atziņa, ka ķermenī pati spēcīgākā ir seksuālā enerģija, kas snauž mugurkaula pamatnē, starpenē. To dēvē par kundalini un attēlo kā saritinājušos čūsku. Dzimumakta mērķis ir to aktivizēt, lai apzināti virzītu augšup pa mugurkaulu cauri visiem septiņiem enerģijas centriem jeb čakrām līdz galvai, panākot apziņas paplašināšanos.

Pieredzējuši jogi spēj to panākt arī vienatnē meditējot, taču iesācējiem tas būs vieglāk intīmas tuvības laikā, stāsta tantras praktizētājs, seksologs un andrologs Juris Ērenpreiss.

CITI ŠOBRĪD LASA

Tantra dzimumdzīvi ceļ augstā godā, un šādā mīlas brīdī notiekošo var raksturot ar teicienu: sieviete ir kā seifs, kurā glabājas milzu bagātības. Vīrieša uzdevums ir to atslēgt, lai abi tās sadalītu uz pusēm.

Uguns silda ūdeni

Sievietes un vīrieša orgāniem un ķermeņa daļām piemīt pretēja polaritāte. Pozitīvi lādētie enerģētiskie centri veido izaugumu uz āru, piemēram, vīrietim tāds ir penis (atbilst pirmajai čakrai) un ādamābols (atbilst piektajai čakrai), bet sievietei – krūtis (atbilst ceturtajai jeb sirds čakrai) un vēdera apakšdaļa, kur atrodas dzemde (atbilst otrajai čakrai).

Otrā čakra nosaka spēju izjust seksuālu baudu, tādēļ daiļā dzimuma pārstāvēm nevajadzētu sevi mocīt ar stingru diētu ievērošanu. Padarot vēderu plakanu, šīs čakras pozitīvais lādiņš un tātad arī baudas iespējas mazinās, brīdina dakteris Ērenpreiss.

Vīrieša aktīvais seksuālais centrs – dzimumloceklis, kas ir pirmās čakras turpinājums, lādēts pozitīvi, savukārt sievietes pirmajai čakrai atbilstošā vagīna – negatīvi. Viņai enerģijas ir daudz vairāk, taču tā atrodas pasīvā stāvoklī. Partnera uzdevums ir to pamodināt.

Atmostoties snaudošajai kundalini čūskai, seksuālā enerģija plūst augšup gar mugurkaulu, virzoties uz arvien augstākām čakrām un mijiedarbojoties ar partnera enerģētiskajiem centriem.

Ikdienišķā intīmajā tuvībā šī apmaiņa notiek tikai starp apakšējo pirmo un otro centru. Vīrietim tā beidzas ar ejakulāciju, bet sievietei labākajā gadījumā ar vaginālo orgasmu pirmās vai dzemdes orgasmu otrās čakras līmenī.

Apmierinot sievieti, vīrietim tiek daļa viņas enerģijas. Ja neizdodas sniegt partnerei baudu, viņš zaudē arī pats. Tantras meistari atzīst – kamēr viņa nejutīs intīmu piepildījumu, būs noskaņota pret apkārtējiem agresīvi.

Apgūstot tantras mīlas mākslu, tā spēj pacelties līdz pat augstākajiem centriem, izraisot enerģētisku orgasmu, kas nozīmē arī apziņas paplašināšanos. Šajā stāvoklī partneri pilnībā saplūst viens ar otru, kosmisko enerģiju un Dievu.

Reklāma
Reklāma

Apmierinot sievieti, vīrietim tiek daļa viņas enerģijas. Ja neizdodas sniegt partnerei baudu, viņš zaudē arī pats. Tantras meistari atzīst – kamēr viņa nejutīs intīmu piepildījumu, būs noskaņota pret apkārtējiem agresīvi.

Sievietes seksuālā enerģija līdzinās ūdenim – nepieciešams laiks, dažkārt līdz pat 20 minūtēm, lai to uzvārītu un sagatavotos tuvībai. Turklāt tā sākumā plūst no galvas uz leju, caur sirdi uz vagīnu. Lai notiktu šī plūsma, viņai pirms dzimumakta jājūtas ar vīrieti garīgi tuvai un mīlētai. Vēlami glāsti un skūpsti ne vien pirms seksa, bet jau iepriekš izteikti komplimenti vai citi uzmanības apliecinājumi.
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.