Foto – Shutterstock

Sapņi par seksu: ko zemapziņa mums grib pateikt? 0

Ja tie būtu tikai aizraujoši un romantiski…Dažreiz tie ir netīri un pretīgi. Nomodā mums nekas tāds pat prātā neienāktu – kāpēc gan sapnī mūsu zemapziņa sacer šos stāstus? Vai ar mums viss ir labi?

Putina kritiķis nosauc datumu, kad kapitulēs Krievijas armija. Kāpēc tieši šajā dienā? 17
Nākamās nedēļas sākumā Latviju šķērsos siltā atmosfēras fronte. Vai ziemai gals?
Šmits par palīdzību un ekonomiku. “Latvija ziedo lielas kravas ar olām, bet ukraiņi par pazeminātu cenu citas pārdod Latvijai” 14
Lasīt citas ziņas

Tas nav nekas briesmīgs, – nomierina psiholoģe, sapņu analīzes speciāliste Lauri Levenberga portālā Psychologies. Šie sapņi neliecina, ka esi perverss. Sapņi par seksu stāsta nepavisam ne par seksu! Vairumā gadījumu šāds sapnis nenozīmē vēlmi pēc fiziska kontakta, bet vajadzību pēc psiholoģiska tuvuma vai vēlmi iegūt kādas iezīmes vai īpašības no sapņa “partnera”.

Ir viens vispārējs noteikums, kas palīdzēs atšifrēt šādu sapņu jēgu – turpina Levenberga. – Padomā – kādas trīs īpašības raksturīgas sapņa varonim (varonei). Nosauc pirmās, kas ienāca prātā. Un tagad novērtē: vai vismaz viena no tām varētu būt noderīga tev? Vai tu sev tādu vēlētos? Lūk! Tas ir tas, ko simbolizē šis cilvēks, un tas ir iemesls, kāpēc sapnī ir sekss ar viņu. Tāpēc nav jāuztraucas un jāuzskata sevi par nenormālu.

CITI ŠOBRĪD LASA
Sapnis nenozīmē, ka vēlies seksu ar brāli vai draudzenes vīru.

Un tagad par konkrētākiem vēstījumiem, kas ietverti dažādos sapņu sižetos.

Incests

Šie sapņi mums šķiet īpaši nepatīkami. Bet vērts atcerēties, ka visi mūsu sapņi simbolizē kādu daļu no mums. Tāpēc ir svarīgi, ar kuru no radiniekiem tev ir sekss sapnī. Piemēram, tēvs, visticamāk, simbolizē spēju būt apgādniekam un barotājam. Padomā, varbūt vajadzētu uzlabot tavu finansiālo patstāvību un zināšanas?

Ja sapņa varonis ir brālis vai māsa, padomā, kāda īpašība viņu visspilgtāk raksturo.

Levenberga atzīstas, ka reiz tādā sapnī redzējusi brāli. Viņš ir datoru ģēnijs, bet viņa tajā laikā centās izveidot savu mājas lapu, un viņai tik ļoti bija nepieciešamas tādas prasmes kā brālim.

Sekss ar kolēģi

Tādi sapņi rādās daudziem un bieži vien nākamajā dienā ir kauns skatīties acīs sava sapņa varonim. Ja persona nav tev vienaldzīga, tad viss ir skaidrs – sapnis bija tiešām par seksu, nu tāda nevainīga un droša fantāzija. Bet, ja sapņa varonis it nemaz neraisa maigas emocijas vai pat šķiet pretīgs, tad ir jādomā par sapņa simbolisko nozīmi.

Varbūt tu vēlētos, lai tev piemistu dažas kolēģa rakstura īpašības? Varbūt tu vēlētos, lai spētu saglabāt tādu pašu nosvērtību un paškontroli stresa situācijās? Vai tev patīk viņa profesionālās iemaņas? Padomā, ko vēsta tava zemapziņa.

Sekss ar sava dzimuma personu (lai gan esi heteroseksuāls)

Visbiežāk šis sapnis nozīmē sajūtu, ka tev trūkst dažu svarīgu dzimumam piemītošu īpašību. Piemēram, sievietei vajadzētu attīstīt gādīgumu, jutīgumu, radošumu. Bieži lesbiešu sapņi rādās sievietēm grūtniecības laikā, jo sieviete, kura gatavojas radīt jaunu dzīvību, ir sievišķības iemiesojums.

Sekss sapnī vīrietim ar vīrieti bieži simbolizē vēlmi būt pārliecinātam un vīrišķīgam.

Reizēm šie sapņi seko notikumam, kad viņš juties kā īsts vīrietis. Piemēram, saņemot paaugstinājumu amatā vai uzaicinot skaistuli uz randiņu.

Ja tas nav abstrakts partneris, bet reāla persona, ir vērts atcerēties: varbūt jums nesen bijusi nopietna saruna no sirds, varbūt jūs beidzot par kaut ko vienojāties. Tad šis sapnis ir par psiholoģisku, nevis fizisku saikni.

Sekss trijatā

Ja patiešām vēlies pamēģināt seksu trijatā, sapnis ir sava veida trenažieris: tu eksperimentē drošā situācijā un vari just – tas patīk vai ne. Sapņi dažkārt kalpo kā mēģinājums pirms īstas situācijas, tie palīdz mums pieņemt to vai citu lēmumu.

Bet, ja tev nekad nav ienākušas prātā domas par seksu trijatā, un sapnī tu dari to ar savu pašreizējo partneri, un kādu trešo, tas var nozīmēt, ka vēlies ienest ko jaunu jūsu attiecībās. Piemēram, tu vēlētos kopā ar partneri nodarboties ar kādu sporta veidu, apvienojot patīkamo ar noderīgo.

Sekss ar priekšnieku

Ja sapņa varonis ir priekšnieks, iespējams, tu vēlies līdzināties viņam – būt ar tādu pašu varu, autoritāti, vadības prasmēm, spēju pieņemt lēmumus. Varbūt vēlies mājās būt priekšnieka lomā, lai labāk tiktu galā ar nepaklausīgiem bērniem.

Varbūt tev ir jāpieņem grūts lēmums – piemēram, kāds “jāatlaiž” no savas dzīves: jāatbrīvojas no dažiem ieradumiem, jāpārtrauc sakari ar kādu cilvēku. Vai varbūt vēlies “saplūst” ar savu priekšnieku, lai labāk tiktu galā ar kādu projektu. Šī sapņa ziņa ir tā, ka ir laiks ņemt grožus savās rokās, parādīt apņēmību un autoritāti.

Izvarošana

Reālajā dzīvē izvarošana nav stāsts par seksu, bet gan par varu un kontroli. Tas pats sapnī. Varbūt tev liekas, ka kāds tevi izmanto vai manipulē, cenšas vadīt tevi, lai gūtu sev labumu.

Sekss ar svešinieku

Visizplatītākais erotisko sapņu veids. Daži uzskata, ka šādos sapņos redzam savu ideālo partneri, kādu alkstam atrast realitātē. Bet patiesībā tā nav. Lai gan šis svešinieks, kura seju parasti neatceramies, tiešām stāsta par ko svarīgu. Sapņi iepazīstina mūs ar dažādām mūsu personības daļām cilvēka veidolā, lai mēs varētu labāk saprast, kas mēs esam un kas motivē mūs.

Šis noslēpumainais mīļākais (vai mīļākā) simbolizē īpašības, kas mums asociējas ar viņa (viņas) dzimumu. Sievietēm noslēpumainais vīrietis pauž viņas vīrišķīgo daļu, kas ir pašpārliecināta, tieša, ar spēju nopelnīt, pārvaldīt savu dzīvi un tamlīdzīgi.

Tevi ļoti saista šis cilvēks sapnī – tas nozīmē, ka tavs prāts mēģina vērst uzmanību uz īpašībām, kas ietvertas viņā un jau ir daļa no tevis.
SAISTĪTIE RAKSTI

Tātad ir pienācis laiks apzināties sevī vīrieša enerģiju vai, gluži otrādi, sievietes jutīgumu. Apvieno dažādās savas personības daļas, tāpat kā jūsu ķermeņi ir savienoti sapnī. Esi drosmīgs, uzņemties vadošo lomu un parādi iejūtību un laipnību, kad tas ir nepieciešams.

 

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.
Skatītājs par ēdināšanu skolās: Ēdāju ir maz, ēdienu tikai sacūko 47
“Neesam gatavi masveidā ārstēt politraumas.” Saruna ar traumatologu Andri Vikmani
Jautā skatītājs: Ārsti dažreiz ir tik augstprātīgi un rupji! Vai viņu attieksme mainītos, ja paaugstinātu algas?
Plāno izmaksāt prāvas kompensācijas tiem, kuriem pēc Covid-19 vakcinācijas pasliktinājusies veselība 55
Putina kritiķis nosauc datumu, kad kapitulēs Krievijas armija. Kāpēc tieši šajā dienā? 17
Nākamās nedēļas sākumā Latviju šķērsos siltā atmosfēras fronte. Vai ziemai gals?
Šmits par palīdzību un ekonomiku. “Latvija ziedo lielas kravas ar olām, bet ukraiņi par pazeminātu cenu citas pārdod Latvijai” 14
Lapsa: Tas nav vienkārši apkaunojums, ka valsts nespēj izsniegt pilsoņiem pases un ID kartes, tas ir.. 48
VIDEO. Tūlītēja atmaksa! Tūrists iemet ūdens pudeli šimpanzes mītnē. Dzīvnieks sadusmojas un iemet to atpakaļ tūristu pūlī 6
Lasīt citas ziņas

Sadarbības projekts
Mēness aptieka: Kuri dabas līdzekļi izmantojami stresa ietekmes mazināšanai
Paplašinot pakalpojumu pieejamību pieaugušajiem un bērniem, VCA atver jaunu poliklīniku „Dole”
Daudz alkohola vai kofeīna, urīnceļu infekcijas, nierakmeņi un citi iespējamie iemesli fizioloģiskās funkcijas traucējumiem 1
Aktuāli padomi ādas aizsargfunkciju stiprināšanai ziemā
Ukraiņu farmaceits Latvijā 1
Ko ēst vai ko neēst, lai dzīvotu ilgāk 10
Mēness aptieka: Farmaceiti un farmaceitu asistenti no Ukrainas sniedz ieguldījumu Latvijas iedzīvotāju farmaceitiskajā aprūpē 9
Kā salviju izmanto veselībai 3
Dažādi augšējo elpceļu vīrusi – ko darīt veselības uzlabošanai 8
Ko svarīgi zināt par respiratori sincitiālo vīrusu 12
Astoņi ieteikumi pareizai zāļu lietošanai 6
Gudrās ēšanas ABC jeb pirmssvētku padomi vielmaiņas uzlabošanai 3
Kas ir svētku sirds sindroms, kā no tā izvairīties 5
TOP 5 notikumi veselības aprūpē 2022. gadā 3
„Mēness aptieka”: vīnu un dzirkstošo vīnu pirms Jaunā gada pērk par 50% vairāk nekā bezalkoholiskos dzērienus 3
„Mēness aptiekas” tikšanās reizē ar Latvijas Pensionāru federāciju valda siltas labestības gaisotne 5
„Mēness aptiekas” sveicieni Latvijas Paralimpiskās komitejas sportistus spēcinās sasniegumiem jaunajā gadā
Ziedot līdzekļus kādas personas ārstēšanai nākamgad paredz 10% iedzīvotāju 1
Lai elpotu – vajadzīga dzelzs 6
Kāpēc laba dāvana svētkos ir vitamīni un grāmata 9
Cukura diabēts – gluži kā vēl viens pamatdarbs. Kā ar visu tikt galā? 1
„Mēness aptieka”: sievietes sejas un ķermeņa kopšanas līdzekļus izvēlas aptiekās un specializētos veikalos, bet vīriešiem iecienītāki lielveikali 4
Ķengaragā notiks bezmaksas mērījumi sirds veselības profilaksei 5
“Veselības centru apvienība” izstādē “Medbaltica 2022” piedāvā inovatīvas diagnostikas un ārstēšanas iespējas 3
Elastīgas no silikona izgatavotas menstruālās piltuves. Kāpēc tās kļuvušas tik pieprasītas? 12
A un B plāns uzturvielu un vitamīnu nodrošināšanai
7 ieteikumi līdzsvara treniņam un kritienu profilaksei ziemā 2
Četras veselīgas apņemšanās adventes laikam 15
Mēness aptieka: Katram piektajam pēc glikozes līmeņa kontroles iesaka apmeklēt ārstu 1
Aicina noteikt glikozes līmeni asinīs un uzzināt, kā mazināt diabēta risku 1
Mēness aptieka: 26% Latvijas iedzīvotāju ārstniecības augu tējas iegādājas aptiekā – sabiedrībā to pazīšanas prasmes un vākšanas tradīcijas mazinās 2
Meņģelsone: Katra ģimene saprot, ko nozīmē, ka Latvijā vīrieši dzīvo vidēji 20 gadu mazāk nekā citviet 134
Zāles meklē, kur vien var. Poliklīnikas vadītāja atklāj, kādu medikamentu šobrīd trūkst visvairāk 24
Jelgavas poliklīnikas vadītāja: Medikamentu trūkuma problēma Latvijā ir sasniegusi savu pīķi, īpaši trūkst antibiotiku 25
Uzmanīgi ar mutes skalojamajiem līdzekļiem! Ārsti brīdina – var iedzīvoties pamatīgās nepatikšanās
Cik daudz patiesībā cilvēkam ir vajadzīgs C vitamīns? 8
Manskis: Tie, kas šeit balso par Putinu, negrib, lai Latvija atkal būtu Krievijas Impērijā, viņi vienkārši grib ieriebt Latvijai 9
CVK pārbaudījumu priekšā: Vairāki deputāti Saeimā atzīst, ka aizvadītajos gados iestāde “ir turēta bada maizē”
VIDEO. Portugālē mazā ciematiņā atrasts visvecākais dzīvojošais suns pasaulē. Viņa vecums pārspēj visus zināmos rekordus
Live TEKSTA TIEŠRAIDE. ASV analītiķi: Putins pārvērtējis Krievijas armijas spēkus, liekot sagrābt Donbasu līdz martam
“Jums neērti nav?”: TV personība Žaklīna Cinovska nikna uz Latvijas bankām, kas turpina pelnīt Ukrainā
Šmits par palīdzību un ekonomiku. “Latvija ziedo lielas kravas ar olām, bet ukraiņi par pazeminātu cenu citas pārdod Latvijai” 14
Samits Kijivā apliecina ES politisku, militāru un ekonomisku solidaritāti ar Ukrainu
Ko Krievija par katra “Leopard” iznīcināšanu sola saviem karavīriem? To pašu, ko senākos laikos
VIDEO. Aleksandrs Lukašenko pie sevis ciemos uzaicinājis gubernatorus: viesi spiesti vakariņot pie galda, uz kura atrodas… suns
Darbu plānošana pēc Austrumu horoskopa no 21. līdz 26.jūnijam
Emīls, Egita un Monvīds – šīs dienas gaviļnieki. Kā vārds ietekmē tavu dzīvi?
Megana Mārkla pēc viesošanās Londonā gaužām neapmierināta ar 96 gadus vecās karalienes Elizabetes II “uzvedību”
VIDEO, FOTO. “Tu esi mans varonis!”: Holivudas aktieris Bens Stillers devies uz Ukrainu, lai satiktu tur Zelenski
Mūsējie uzvar īpašā auto rallijā Dānijā
Tukuma pusē teju par 40% varētu pieaugt siltumenerģijas apgādes pakalpojumu tarifs
Portugālē taps lielākais saules parks Eiropā
17:45
CVK pārbaudījumu priekšā: Vairāki deputāti Saeimā atzīst, ka aizvadītajos gados iestāde “ir turēta bada maizē”
17:41
Itālijā vairāk darbatļauju: puse no tām rezervētas sezonas darbiem
17:15