Laimdota Straujuma.
Laimdota Straujuma.
Foto-LETA

Straujuma neuzskata par pieņemamu Belēviča darbu valdībā bez pielaides valsts noslēpumam 3

Ministru prezidente Laimdota Straujuma (V) uzskata, ka veselības ministram Guntim Belēvičam (ZZS) darbam valdībā ir nepieciešama pielaide valsts noslēpumam.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Melnā svītra ir aiz muguras: šīs zodiaka zīmes septembra beigās beidzot spēs atvadīties no problēmām
Gadsimtiem rūpīgi glabāts noslēpums: ko par tevi atklāj tava dzimšanas mēneša akmens
Eksperti brīdina par jaunas katastrofas tuvošanos: 90 procenti cilvēces var iet bojā
Lasīt citas ziņas

Termiņš, līdz kuram viņam iepriekš tika izsniegta pielaide valsts noslēpumam, ir oktobra beigas, apstiprinājis ministrs.

“Uzskatu, ka tomēr ministram ir jābūt pielaidei (..). Nevaru iedomāties, kā ministrs, kuram nav pielaides, visu savu termiņa laiku nepiedalīsies klasificēto jautājumu izskatīšanā. Manuprāt, tas nav pieņemami,” pauda Straujuma.
Premjerministre norādīja, ka nav interesējusies Satversmes aizsardzības birojā (SAB), vai Belēvičam arī turpmāk būs pielaide valsts noslēpumam.

CITI ŠOBRĪD LASA

Kā ziņots, SAB direktors Jānis Maizītis solījis Belēvičam savlaicīgi sniegt atbildi jautājumā par turpmāku pielaidi valsts noslēpumam, iepriekš žurnālistiem norādīja politiķis.

Belēvičam ir pārliecība, ka viņam arī turpmāk būs pielaide valsts noslēpumam. Politiķis gan arī uzsvēra, ka viņam kā veselības ministram nevajag pielaidi valsts noslēpumam. Jautājums par pielaidi valsts noslēpumam kļūstot kritisks, kad nevar savākt kvorumu valdības sēžu slepenajās daļās.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.