Kokteilis
Apbrīno

Svarcēlājam Ščerbatiham tiesa izsaka brīdinājumu, bet sportists vēlas, lai meita dzīvotu arī pie viņa0


Viktors Ščerbatihs
Viktors Ščerbatihs
Foto – Karīna Miezāja

Olimpiskajam vicečempionam svarcelšanā Viktoram Šcerbatiham jau vairāk kā gadu notiek tiesvedība ar bijušo draudzeni – interjera dizaineri Mariju Afanasjevu par uzturlīdzekļu piedziņu par abu kopīgu meitu Tatjanu, informē žurnāls “Privātā Dzīve”.

Uz tiesas sēdi, kas notika 18.maijā ieradās Marija ar savu tiesas pārstāvi, ne Viktors pats, ne sportista advokāts Aldis Liepiņš tiesā neieradās. Tika pausta informācija, ka advokāts ir slims, tomēr Viktors neesot uz tiesu ieradies jau atkārtoti, tāpēc viņam izteikts brīdinājums par procesa novilcināšanu un nākamā tiesas sēde pārcelta uz septembri. Pats sportists gan žurnālam saka, ka par tiesas sēdi neko nav zinājis.

“Vienreiz jau samaksāju 300 eiro soda naudu. Tolaik atrados sporta nometnēs un nezināju, ka man jābūt tiesā. Izrādās, uzaicinājums bija nosūtīts uz adresi, kurā tolaik nedzīvoju, jo tur tika veikts remonts,” – žurnālam teicis Viktors.

Sportists arī stāstīja, ka visu laiku godprātīgi esot maksājis uzturlīdzekļus par meitu Tatjanu, taču bijusī draudzene Marija tik un tā viņu iesūdzējusi tiesā.

“Maksāju 350 eiro, taču tad, kad pateicu, ka vēlos, lai meita dzīvo arī pie manis, uzreiz sākās problēmas. Marija grib, lai es maksāju 350 eiro un ar meitu tikai satiekos. Ja es, piemēram, piektdienas rītā ar meitu kaut kur dodos, tad man tās pašas dienas vakarā viņa jāaizved atpakaļ pie mātes. Ja gribu aizbraukt ar meitu uz Ventspili, es to vienkārši nevaru izdarīt, jo puse dienas ir jāpavada tikai ceļā,”- Viktors stāstīja.

Sportists šobrīd dzīvo un strādā Ventspilī, bet bijusī draudzene, meitas Tatjanas mamma – Rīgā.

Viktors sacīja, ka ļoti vēlētos, lai meita brīvdienās varētu dzīvot arī pie viņa.

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.