Foto: PA Pictures/Scanpix/LETA

Svētdien Latvijā jāsauļojas piesardzīgi, jo būs augsts ultravioletās radiācijas indekss 13

Pievieno LA.LV

Svētdien Latvijā jāsauļojas piesardzīgi, jo būs augsts ultravioletās radiācijas indekss, brīdina Latvijas Vides ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs.

Kokteilis
15 pārsteidzošas pazīmes, kas nemanāmi liecina – tava dvēsele jau piedzīvojusi citu dzīvi
Kokteilis
Vai zini, kuras zodiaka zīmes pārstāvis vienmēr izpildīs doto solījumu, bet kurš to aizmirsīs jau nākamajā dienā? 7
“Mums draudēja!” Priekulē nokritušais vēja ģenerators ar zemes īpašniekiem pat neesot bijis oficiāli sakārtots
Lasīt citas ziņas

Ultravioletās radiācijas indekss (UVI) svētdien dienas vidū sasniegs vidēju līdz augstu līmeni.

Sinoptiķi aicina iedzīvotājus būt piesardzīgiem un ilgstoši neuzturēties tiešos saules staros.

CITI ŠOBRĪD LASA

Latvijas Vides ģeoloģijas un meteoroloģijas centra mājaslapā publicētā informācija liecina, ka vidēja un augsta UVI gadījumā nepieciešama piesardzība pret saules stariem.

Esot jācenšas uzturēties ēnā, īpaši pusdienlaikā.

Jāuzmanās ilgstoši uzturēties saulē ar atklātām ķermeņa daļām, jāvelk viegls apģērbs un galvassega, kā arī jālieto saules aizsargkrēms.

Pievieno LA.LV
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.