Foto -Shutterstock.com

Svētkos apsveic zvanot vai sūtot īsziņu, lai gan paši vēlētos saņemt apsveikuma kartītes 0

Pievieno LA.LV

61% Latvijas iedzīvotāju atzīst, ka Ziemassvētkos vēlētos sveicienu saņemt apsveikuma kartītes formātā, taču realitātē tikai 16% cilvēku tādā veidā apsveic citus, 45% sveicienam izmanto telefona zvanu vai īsziņu un 13% sveicienu sūta elektroniski, liecina bistro tīkla „Lido” veiktās aptaujas* dati.

Lietas, ko ārvalstu tūristi apbrīno Latvijā – mēs paši pie tām jau esam pieraduši
Kokteilis
“Mani satrauc nostāšanās tumsas pusē” – Raimonda Paula mazmeitas pārdomas par valodām Latvijā uzkurina emocijas
Kokteilis
Paši izdarīs, atrisinās un tiks galā: nosauktas zodiaka zīmes, kas nelūdz palīdzību pat tad, kad tā nepieciešama
Lasīt citas ziņas

Gatavojoties Ziemassvētkiem LIDO izpētījis Ziemassvētku apsveikumu sūtīšanas paradumus un vēlmi apsveikumus saņemt. Aptauja parāda, ka visvairāk cilvēku jeb 61% vēlētos Ziemassvētkos saņemt Ziemassvētku apsveikuma kartīti un 16% cilvēku ir apmierināti ar apsveikuma saņemšanu zvana vai īsziņas veidā. Taču, jautājot, par to, kādā veidā cilvēki paši sūta apsveikumus, atklājās, ka kartītes sūta salīdzinoši maz cilvēku, tikai 16% respodenti, lielākā daļa jeb 45% apsveic piezvanot vai nosūtot īsziņu, 6% Ziemassvētkos apsveikumus nesūta vispār.

* Aptauja veikta interneta vidē 2013. gada decembrī. Tajā piedalījās 1369 iedzīvotāji vecumā no 18 līdz 45 gadiem.

Pievieno LA.LV
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.