Alvis Hermanis
Alvis Hermanis
Foto: Evija Trifanova/LETA

“Tā ir tauta, kas māk apvienoties un būt kā viens vesels” Alvis Hermanis atklāj, ko somi padomājuši par latviešiem pēc hokeja spēles 64

Režisors Alvis Hermanis soctīklos publicējis kādu jauku stāstu, kurā atklājis savas emocijas, ko viņš piedzīvojis pēc tam, kad atgriezies mājās no Somijas.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Katram cilvēkam ir sava piemērotākā un veiksmi nesošākā krāsa, ko var noteikt pēc dzimšanas datuma. Noskaidro savējo!
Mājas
Latvijas Jumiķu apvienības vadītājs: Latvijā jau ir pirmie gadījumi, kad saules paneļi uz jumta ir aizdegušies paši no sevis
RAKSTA REDAKTORS
Ineses Supes cīņa turpinās: “Kad iznācu no ķirurga kabineta, es apraudājos, jo man gribējās iznākt kā uzvarētājai, bet tā pagaidām nesanāk”
Lasīt citas ziņas

“Vakar, atgriežoties mājās ar mašīnu no Tamperes un braucot cauri Helsinkiem, lādzīgie somi, ieraugot Latvijas auto numurus, nepārtraukti rādīja paceltus īkšķus un skandināja: Latvia, Latvia!

Domāju, ka Tamperē bija vismaz kādi 7000 latviešu. Un jandāliņš bija pamatīgs. Vietējie kaut ko tādu diez vai agrāk bija redzējuši. Un es, godīgi sakot, arī.

CITI ŠOBRĪD LASA

Viņi teica, ka iespaids palicis, – ka tā ir viena tauta, kas kaislīgi mīl dzīvi un māk priecāties par to (spriežot pēc līdzjutējiem). Ka tā ir vīrišķīga, drosmīga un bezbailīga tauta (spriežot pēc hokejistiem). Un, ka tā ir tauta, kas māk apvienoties un būt kā viens vesels. Tas par mums.
Un runa, protams, nav par hokeju.” – viņš raksta “Facebook”.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.