Virgam 60

“Tā ir visprastākā lielummānija un cinisms!” Grupas “Līvi” dibinātājs beidzot skaļi paudis savu viedokli par grupas pašreizējām darbībām 149

Mūziķis Juris Pavītols sociālajos tīklos publicējis aizkaitinātu ierakstu. Tieši viņš savulaik dibināja grupu “Līvi”, taču viņam nepatīk tas, kas notiek šobrīd.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Šajos 5 datumos dzimušas īstas kompānijas dvēseles, viņi burtiski izstaro gaismu visur, kur iet
Putins brīdina NATO dalībvalstis Eiropā nespēlēties ar uguni 58
Kokteilis
FOTO. “Neizsakāmi lepojamies!” Madaras Raabes un Kiviča meita godam pārstāvējusi Latviju starptautiskā līmenī
Lasīt citas ziņas

“Nu vienreiz PIETIEK! Teikšu skaļi!” tā savu ierakstu sāk mūziķis.

Turpinājumā nerediģēts viņa komentārs.

“Grupa LĪVI varēja tā dēvēties, gan ar nosacījumu, līdz Jāņa Groduma aizdošanās citā Saulē! Viss! LĪVI ir vēsture, patīkama, ne tik patīkama, slavena un ne tik slavena, bet vēsture! To es autoratīvi paziņoju, kā grupas dibinātājs! Tie zēni, kas sevi dēvē par grupu LĪVI, NAV LĪVI!!!

CITI ŠOBRĪD LASA

Šodien LR1 klausoties interviju ar Buķeli pat apjuku- divi profesionāļi (?)- gan intervētājs, šķiet Elviss vārdā, gan intervējamais runā par Līviem: viens piesaka dziesmu “Aprīļa pilieni”, ko dziedot Pavītols (nekad šo visādi jauko bērnu dziesmiņu neesmu dziedājis), kaut to dara dziesmas autors Ēriks Ķiģelis duetā ar Ingu, otrs kautko murgo par LĪVI tuvojošos 50 gadu jubileju, bet nezinot un pat īsti arī neinteresējot, kad tā ir (un tas ir Līvs!), kaut to pārpildītā Liepājas teātrī nosvinējām 2022.g. pavasarī. Tika izdota arī lielā vinilplate ar grupas sākuma dziesmām LĪVI SĀKUMS un grāmata “Liecinieka spoguļportrets”.

Es saprotu- godaprāts neiedzimst, taču, bēdīgi, ja tas netcis ieaudzināts!

Esmu savu viedokli izteicis arī Ainaram Virgam un pat aicināju svinēt 50 gadu jubileju kopā ar ĪSTAJIEM vēl dzīvajiem Līviem uz ko saņēmu atbildi: “Kad tad īsti ir tie LĪVI dibināti? Un priecīgu svinēšanu!”

Ainar: Tevi uzaicināja grupā Ērika vietā 15 gadus pēc grupas dibināšanas (es ar Kult. ministra pavēli jau biju toreiz pirms 3 gadiem no grupas atlaists), tāpēc domāju, ka neviens Tev neliedz dibināt savu grupu un dziedāt gan Tava Līvu laika, gan jaunākas dziesmas, bet nav Tev, kā ienācējam grupā, morālu tiesību vēlāk savākt mūziķus un nosaukt tos NE SEVIS dibinātas grupas vārdā (un ne tik to vien)! Tas ir, kā pats bieži mīli teikt- smieklīgi, kaut patiesībā tā ir visprastākā lielummānija un cinisms! Ļoti ceru, ka šo nekaunību straumi beidzot pārtrauksi jau ar rītdienu!

Ja man nav taisnība, tad lūdzu- uz tiesu!

Visādi citādi – veiksmi Tev un Tavai mūzikai!”

LA.LV Aptauja

Vai piekrīti Jura Pavītola viedoklim?

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.