Virgam 60

FOTO. Roka zvaigznes, stāvovācijas un “Līvu” hiti līdz rīta gaismai! Ieskaties Virgas trakajā 60 gadu ballītē 25

Pagājušo sestdien, 6.aprīlī, Liepājas Olimpiskajā centrā ar vērienīgu un pilnībā izpārdotu koncertu “Liepājnieks” savu 60.dzimšanas dienu nosvinēja leģendārais “līvs” Ainars Virga.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Šajos 5 datumos dzimušas īstas kompānijas dvēseles, viņi burtiski izstaro gaismu visur, kur iet
Putins brīdina NATO dalībvalstis Eiropā nespēlēties ar uguni 58
Kokteilis
FOTO. “Neizsakāmi lepojamies!” Madaras Raabes un Kiviča meita godam pārstāvējusi Latviju starptautiskā līmenī
Lasīt citas ziņas

Koncerta pirmajā daļā gaviļnieks muzicēja kopā ar Tomasu Kleinu un “Liepājas brāļiem” (Marhils, Guntis Veits, Guntars Račs, Igo, Ivo Fomins, Andris un Valdis Alviķi), savukārt otrajā daļā uz skatuves kopā ar jubilāru kāpa grupa “Līvi”, dziedātāja Olga Rajecka, folkloras kopa “Stiprās sievas”, Durbes kamerkoris u.c. viesi, savukārt Teicēja lomā iejutās rokeris Frīdis.

Vairāk nekā trīs stundas garajā koncertā, kurā klausītāji gan vairākkārt cēlās kājās, gan aktīvi dziedāja līdzi, gan gaviļnieku sveica ar stāvovācijām, izskanēja visi lielākie hīti no Ainara Virgas & Co repertuāra – sākot no “Zīlītes” līdz «Ozolam», taču par koncerta kulmināciju, neapšaubāmi, izvērtās leģendārās “Līvu” dziesmas “Dzimtā valoda” atskaņojums.

CITI ŠOBRĪD LASA

Gan koncerta laikā, gan pēcballītē, kas līdz pat rīta gaismai norisinājās uz Rožu zāles skatuves un kurā piedalījās jubilāra draugi, kolēģi un ģimene, Ainars saņēma gan viesu apsveikumus, gan ziedu klēpjus, kā arī trīs ļoti skaistas un garšīgas tortes.

Šo pašu Ainara Virgas jubilejas koncertprogrammu varēs dzirdēt arī 22.jūlijā Dzintaru koncertzālē. Biļetes – “Biļešu Paradīzes” tīklā.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.