Pasaulē
Baltija

Tallinā daudzdzīvokļu namā atrasts sprādzienbīstams priekšmets0


Ilustratīvs attēls
Ilustratīvs attēls
Foto Reuters/Scanpix/LETA

Igaunijas Drošības policija atradusi dažādus ar sprāgstvielām saistītus priekšmetus daudzdzīvokļu mājā Tallinā, un saistībā ar notikušo aizturēta viena persona, informēja Drošības policija un Igaunijas Ziemeļu rajona prokuratūra.

Incidents saistīts ar nelikumīgu sprāgstvielu glabāšanu, tādēļ, lai garantētu cilvēku drošību, tika veikta iedzīvotāju evakuācija no deviņstāvu ēkas vienas kāpņutelpas, apstiprināja institūcijās.

Drošības policijas biroja vadītājs Tenu Mīlvē stāstīja, ka dzīvoklī atrasti dažādi ar sprāgstvielām saistīti priekšmeti, kas no dzīvokļa nogādāti drošā vietā.

Viņš piebilda, ka ar sprāgstvielām saistītas izmeklēšanas ir sarežģītas, tādēļ procesuālās darbības tajās ilgst stundām un rada neērtības apkārtējiem.

Saistībā ar notikušo sākta kriminālizmeklēšana par nelikumīgu sprāgstvielu glabāšanu.

Ir aizturēts viens no mājas iedzīvotājiem un tiek pārbaudīta citu cilvēku iespējamā saistība ar noziegumu.
Saistītie raksti

“Ar savu rīcību aizdomās turētais varēja apdraudēt visu ēkas iedzīvotāju dzīvību un veselību. Daudz faktu vēl jānoskaidro kriminālprocesa laikā, bet pašlaik iegūtie pierādījumi ir pamats apmierināt prokurora lūgumu uz izmeklēšanas laiku aizdomās turētajam noteikt apcietinājumu,” sacīja procesu virzošā prokurore Eneli Lauritsa.

Kā ziņots iepriekš, evakuācija notika otrdienas pēcpusdienā, bet trešdienas rītā visas procesuālās darbības ēkā bija pabeigtas un iedzīvotājiem tika atļauts atgriezties.

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.