“Tas ir kā aiziet uz kūti un braši šaut. Bet mežā ir grūti nošaut to alnīti,” tēlnieks komentē seksa skandālu Mūzikas akadēmijā 96

Sabiedrībā ir ierasts uz sievieti skatīties kā uz seksa objektu: “Un tad tu brīnies, ka kaut kādi mudaki izpilda kaut kādas nejēdzības!” savu viedokli pauž TV24 raidījuma “Kur tas suns aprakts?” vadītājs Māris Zanders. Savukārt tēlnieks Aigars Bikše uzskata, ka viss nav tik viennozīmīgi: cilvēks var izvēlēties ieslēgt to programmu vai neieslēgt, vai skatīties žurnālus, vai neskatīties.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Neticami, bet tava auto marka atklāj par tevi vairāk, nekā spēj iedomāties
14 iecienīti produkti, kuru sastāvā ir vielas, kas var veicināt vēža veidošanos 3
Ukraina pazemo Putinu, pārkāpjot vienu “sarkano līniju” pēc otras
Lasīt citas ziņas

“Tas pats profesors, viņš jau var iet uz bāru un cīnieties konkurences cīņā ar citiem mudakiem , un mēģināt piesaistīt sev uzmanību. Un neviens jau viņam nepārmetīs, ka viņš ir sabojāts tik šausmīgi no mūsdienu komerciālās sievietes seksualizācijas, tomēr, ja viņš atrodas amatā, tad šie nav normāli nosacījumi attiecību veidošanai. Viņš taču ir pārāks.”

Politologs Jānis Ikstens piebilst:

“Tā ir dienesta stāvokļa ļaunprātīga izmantošana.”
CITI ŠOBRĪD LASA

“Man liekas, ka mēs kārtējo reizi varonīgi cīnāmies ar pašu radītajām sekām,” uzskata Zanders.

Savukārt Bikše šādu rīcību salīdzina ar medībām kūtī: “Tā problēma ir tāda, ka tas ir kā aiziet uz kūti un braši šaut.  Tad tu aizej uz mežu un tur ir grūti nošaut to alnīti.”

Raidījuma viesi rezumē, ka šajā situācijā izšķirošas ir varas attiecības.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.