Foto. pexels.com/RDNE Stock project

“Tas ir kā meklēt adatu siena kaudzē” – tā atbildīgie dienesti raksturo darbu ar nelegālo imigrantu atrašanu 73

Kas notiek ar tiem vairāk nekā 40 trešo valstu pilsoņiem, kurus Pārtikas un veterinārais dienests kurjeru pārreģistrēšanā identificēja kā nelegālos imigrantus?

Kokteilis
Pa kuru laiku tās pazuda? 80. gados dzimušie bija pēdējie, kas pieredzēja šīs 11 lietas
Kokteilis
Kā jums ir paveicies! Šajos mēnešos dzimušie cilvēki ir visveiksmīgākie savā karjerā un personīgajā dzīvē
RAKSTA REDAKTORS
“Mēs ēdam velns viņu zina ko!” Lasītājs ceļ trauksmi par Latvijas veikalos nopērkamajām garnelēm
Lasīt citas ziņas

Valsts Robežsardzes imigrācijas kontroles dienests izbrauca uz tām adresēm Rīgā, kas norādītas kā dzīvesvietas šo pārtikas kurjeru pieteikumos. Sākotnējā izpēte arī liek domāt, ka atsevišķas personas jau izbraukušas no Latvijas, bet viņu identitātes krāpnieciski, iespējams, turpināja izmantot citi kurjeri.

Robežsardze bija gatava aizturēšanai un izraidīšanas procesa sākšanai, taču – nelegālie imigranti nogājuši pagrīdē un vairs nav atrodami, šo lietu turpina šķetināt 360TV Ziņas.

CITI ŠOBRĪD LASA

Jau ziņots, ka Pārtikas un veterinārais dienests (PVD), reģistrējot tiešsaistes pārtikas piegādes kurjerus, no vairāk nekā 2200 pārbaudītajiem pretendentiem ir konstatējis 43 personas, kurām ir zudis uzturēšanās tiesiskais statuss Latvijā.

Par personām bez uzturēšanās atļaujam PVD ir informējis Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldi un Valsts robežsardzes Rīgas pārvaldi, kuri aktīvi strādā, taču imigrantu notveršanu raksturo kā adatas meklējumus siena kaudzē.

Plašāku interviju ar pulkvežleitnantu Gati Ružu skaties zemāk video.

VIDEO:

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.