Kokteilis
Testi

TESTS: izvēlies mandalu – šī izvēle atklās visu par tavu personību0

Foto: ekrānuzņēmums no mirrorvenus

Mandalas ir garīgs rituālu simbols hinduismā un budisma ticībā. Izpildot šo testu var uzzināt daudz informācijas par savu personību.

Šajā testā tu redzi 8 mandalas, tavs uzdevums ir izvēlēties to, kas tev visvairāk patīk un rada tevī mieru.

Pirmā mandala

Rozā mandalu izvēlas romantiski un labestīgi cilvēki. Viņi ir ļoti emocionāli un mīl rūpēties par saviem tuviniekiem. Viņi ir pateicīgi par visu, kas viņiem ir dzīvē dots. Šie cilvēki dvēselē ir ļoti “tīri” un dažkārt dzīvē viņiem nodara pāri. Taču vissvarīgākais viņiem šajā pasaulē ir mīlestība.

Otrā mandala

Otro mandalu parasti izvēlas cilvēki – sapņotāji, tādi, kam ļoti svarīga ir viņu iekšējā pasaule. Viņu pasauli satricināt ir teju neiespējami, par to viņus var tikai apskaust. Šie cilvēki savā uzvedībā ir ekspresīvi un viņiem patīk iedvesmot citus. Viņi parasti aizraujas ar filozofiju un psiholoģiju, kā arī viņiem patīk mūzika.

Trešā mandala

Šo mandalu parasti izvēlas cilvēki, kam dzīvē ļoti svarīgas ir emocijas. Viņi ir ļoti sabiedriski, draudzīgi, labi organizēti un starp cilvēkiem jūtas kā zivis ūdenī. Viņi lieliski sajūt citu cilvēku enerģētiku un prot izvēlēties sev draugus. Viņi daudz smaida un ir dzīvespriecīgi. Ir īstenas kompānijas dvēseles.

Ceturtā mandala

Šo mandalu izvēlas pozitīvi un atvērti cilvēki. Viņiem ļoti svarīgi ir prast atrast kopīgu valodu ar citiem cilvēkiem. Viņi ļoti labprāt iepazīstas ar jauniem draugiem un vislabāk jūtas lielās kompānijās. Šie cilvēki ir dzimuši līderi gan pēc savas enerģētikas, gan rakstura un attieksmes pret dzīvi.

Piektā mandala

Melni zaļo toņu mandalu izvēlas tādi cilvēki, kas ir ļoti aktīvi. Arī atpūsties viņiem patīk darot aizraujošas un aktīvas lietas. Šie cilvēki dzīvo saskaņā ar sevi un ļoti mīl dzīvniekus. Viņi tiecas pēc veselīga dzīvesveida un cenšas pēc iespējas vairāk savu brīvo laiku pavadīt pie dabas, jo tādējādi viņi uzlādējas. Viņi ir avantūristi un pētnieki, un viņiem ir labestīgs raksturs. Raksturīgas arī emocionālas izpausmes.

Sestā mandala

Oranžais, dzeltenais un melnais – tās ir trīs krāsas, kuras piesaista intelektuālus cilvēkus. Viņi ir neatkarīgi, mīl brīvību, paši ir garā brīvi, ļoti radoši un piekopj veselīgu dzīvesveidu. Šie cilvēki ir ļoti gudri, uzņēmīgi un nebaidās no grūtībām.

Septītā mandala

Saistītie raksti

Šo mandalu parasti izvēlas ļoti harizmātiski cilvēki. Viņi ir izlēmīgi un reti kad ķeras klāt lietām, par kurām nav pārliecināti. Savukārt, ja viņi ir izlēmuši kaut ko darīt, viņus neapturēs nekas. Dažkārt gan šie cilvēki var būt viegli aizkaitināmi un agresīvi, nepacietīgi. Sarkanā krāsa, kas ir šajā mandalā, raksturo viņu varaskāri.

Astotā mandala

Mandala, ko izvēlas romantiski cilvēki. Šajos cilvēkos ir daudz mīlestības un kaislības. Taču viņos ir pietiekoši daudz līdzsvara un labestības – viņi ļoti labprāt rūpējas par citiem cilvēkiem. Viņi ir ideāli partneri ģimenes dzīvei.

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.