Kokteilis
Apbrīno

Tomass Mārkls atzinies, ka savu znotu, princi Hariju vēl aizvien ir “saticis” tikai žurnālu attēlos0

Foto: EMPICS/ SCANPIX/ LETA

75 gadus vecais Tomass Mārkls, 38 gadus vecās Saseksas hercogienes Meganas Mārklas tēvs paziņojis, ka viņš tiek apzināti izolēts no maza mazdēla Ārčija.

Tomass izstāstījis, ka viņa meita Megana un viņas vīrs, princis Harijs ir apzināti viņu norobežojuši no mazdēla. Pēc Tomasa Mārkla vārdiem, viņiem pat nav atsūtīta neviena mazdēla fotogrāfija. Pirmo reizi savu mazdēlu viņš esot ieraudzījis internetā.

Meitas un viņas vīra rīcība viņu esot ļoti sarūgtinājusi: “Es vēlētos, lai viņi man atsūta Ārčija fotogrāfiju, lai es varētu ielikt to rāmīti un piekarināt pie sienas kā attēlu, blakus manas Meganas fotogrāfijai. Vai tad tas nav tas, ko vēlētos ikviens vectētiņš?”.

Vīrietis, kurš šobrīd ir pensijā, atzinis, ka viņam ļoti interesē arī tas, vai Ārčijam ir slavenais Mārklu deguns, kas ģenētiski esot iedzimts arī pašai Meganai.

Saistītie raksti

Tomass Mārkls atzinies, ka agrāk nav runājis ar presi, jo negribējis kaitēt meitai Meganai, kad viņa bijusi grūtniecības laikā, taču viņš esot ļoti cerējis, ka bērniņa nākšana pasaulē mainīs viņas un prinča Harija attieksmi. Taču tas nav noticis. “Es aizvien neesmu saticis personīgi savu znotu. Kāpēc gan princis Harijs nevarētu iekāpt lidmašīnā, lai satiktu mani? Viņam, kā rādās, nav problēmu ceļot arī ar privāto lidmašīnu”, skeptiski izteicies Tomass, tādējādi pieminot neseno skandālu, kas pāršalca pasauli pēc tam, kad princis Harijs un Megana ceļoja privātajā lidmašīnā, nodarot kaitējumu apkārtējai videi.

Meganas tēvs teicis, ka viņš nepieprasa neko neiespējamu. Viņš tikai vēlas, lai Megana un Harijs nenorobežotu viņu no mazā Ārčija, tā Tomass sacījis izdevumam “Daily Mail”.

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.