Kokteilis
Apbrīno

Tomass Mārkls Londonas tiesā liecinās pret savu meitu Meganu Mārklu un viņas vīru Hariju0

Foto: PA IMAGES/ SCANPIX/ LETA

75 gadus vecais Tomass Mārkls apstiprinājis, ka ir gatavs uzstāties tiesā pret savu meitu – 38 gadus veco prinča Harija sievu, Meganu Mārklu. Vīrietis uzskata, ka viņa ir vainojama konfliktā, kas ieildzis nu jau iesaistot arī medijus un vairākus izdevumus.

Tomass apstiprinājis, ka liecinās tiesā kompānijas “Associated Newspapers” izdevuma “The Mail on Sunday” labā, ar ko tiesājas nu jau bijušie Saseksas hercogi. Šo tiesas prāvu paredzēts skatīt Londonas Augstākajā tiesā. Juristi uzskata, ka tieši Tomasa liecība kļūs par galveno notikumu šajā tiesas procesā.

Tomasa Mārkla un viņa meitas Meganas attiecības galēji sabojājās 2018.gadā. Divus mēnešus pēc savām kāzām Megana savam tēvam uzrakstīja vēstuli. Tajā viņa aicināja Tomasu neizdarīt nekādus paziņojumus par viņu vai viņas vīru, tādējādi nenomelnojot viņu medijos un presē.

Vīrietis kategoriski nepiekrita savas meitas paustajam un šo vēstuli parādīja izdevumam “The Mail on Sunday”. Pēc tam, kad izdevums publicēja daļu no tās, Mārkla paziņoja, ka tabloīds ir “izrāvis frāzes no konteksta, lai manipulēta ar lasītāju viedokļiem”. Savukārt izdevums “The Mail on Sunday” nepiekrīt bijušās hercogienes apvainojumiem.

Pats Mārkls ir paziņojis, ka viņa un meitas attiecības kļuva saspīlētas drīz pirms tam, kad Megana gatavojās precēties ar princi Hariju. Sirds operācijas dēļ vīrietis nevarēja apmeklēt svinīgo kāzu ceremoniju, par ko informēja kā savu meitu, tā arī viņas topošo vīru.

View this post on Instagram

Still don’t care about money

A post shared by Thomas Markle (@thomas_markle_official) on

Saistītie raksti

Uz viņa ziņojumu atbildēja princis Harijs. Karalienes Elizabetes II mazdēls paziņoja Tomasam, ka viņa prombūtne ir “ļoti ievainojusi Meganu”. Turklāt neesot pat painteresējies, kā vīrietis pēc operācijas jūtas. “Man ļoti žēl, ka mana sirdslēkme ir iztraucējusi jūsu plānus,” – visbeidzot Tomass esot atbildējis princim Harijam, ziņo izdevums “The Sun”.

Pagājušā gada oktobrī princis Harijs nāca klajā ar paziņojumu, ka tabloīda redakcija ir “uzlauzusi” viņa un Meganas viedierīces un ieguvusi personīgu informāciju. Konfliktu starp Tomasu Mārklu un viņa meitu Meganu centās mazināt aktrises brālis. Meganas vecākā māsa nostājās tēva pusē un TV šovā pauda viedokli, ka princis Harijs un Megana ir liekuļi.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem.

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.