Kokteilis
Apbrīno

Meganas Mārklas māsa Samanta pārmetusi viņai divkosību: “Pārstāj sūdzēties! Tu esi saņēmusi tieši to, pēc kā dzinies!”0


Saseksas hercogiene, prinča Harija sieva, bijusī amerikāņu aktrise Megana Mārkla.
Saseksas hercogiene, prinča Harija sieva, bijusī amerikāņu aktrise Megana Mārkla.
Foto: PA IMAGES/ SCANPIX/ LETA

54 gadus vecā Samanta Mārkla, Meganas Mārklas vecākā māsa, paviesojusies amerikāņu TV programmā “Inside Edition”. Samanta kārtējo reizi pielējusi eļļu ugunij par skandālu, kas izplatījās par prinča Harija un Meganas Mārklas izteikumiem dokumentālajā filmā “Harijs un Megana: Āfrikas ceļojums”. Šajā filmā Megana atzinās, ka viņai nav viegli dzīvot karaliskajā ģimenē un ka neviens nav pat apvaicājies, kā viņa jūtas. Vecāki māsu Samantu šie izteikumi esot ļoti izbrīnījuši.

“Man ir ļoti grūti saprast, kā viņai pietika nekaunības pateikt kaut ko līdzīgu kā: “Patīkami zināt, ka kāds pārdzīvo, vai ar tevi viss ir kārtībā.” Bet vai tu pati kādreiz esi pajautājusi tētim, vai viņam viss ir kārtībā pēc diviem infarktiem,” – sacīja Samanta.

Samanta ir vecākā Tomasa Mārkla meita. Pēc šķiršanās no viņas mammas, Tomass Mārkls apprecējās ar Meganas mammu Doriju Reglandu. Abas māsas labi satika līdz brīdim, kad bijusī aktrise Megana Mārkla iepazinās ar princi Hariju un britu karalisko ģimeni. Jaunizceptā hercogiene atzinās, ka ir atteikusies no kontaktēšanās ar savu tēvu un radiniekiem no “viņa puses”. Samanta paziņoja, ka Meganai ar visām savām privilēģijām un stāvokli sabiedrībā vispār vajadzētu “muti turēt ciet”, vēl jo vairāk tāpēc, ka viņa atrodas siltā britu monarhu paspārnē.

“Es domāju, ka tas ir patiešām smieklīgi, kad cilvēkam pieder miljoni, viņš pārvietojas ar privātajām lidmašīnām, ceļo pa visu pasauli, turklāt vēl miesassargu drošībā, var vēl žēloties par kaut ko,” – sacīja Samanta.

Saistītie raksti

Tiem hercogienes faniem, kas aizstāvēja Meganu un sacīja, ka Samanta vienkārši ir “aizvainota persona” paziņoja: “Runāt taisnību nenozīmē būt nožēlojamai.” Mārkla – vecākā tāpat nokomentēja Meganas paziņojumu par to, ka viņa bija naiva un neparedzēja, ka nokļūs tādā “stāvoklī” monarhu ģimenē pēc apprecēšanās ar mīļoto Hariju. “Viņa pavisam noteikti zināja, ko dara, tāpēc – tu esi saņēmusi tieši to, pēc kā dzinies,” – Samantas Mārklas vārdus citēja “Fox News”.

Tajā pat raidījumā Samanta arī jūsmoja par Meganas un Harija mazuli. Mazais Ārčijs esot vienīgais no visas karaliskās ģimenes, kas viņā izraisot pozitīvas emocijas. “Viņš ir vienkārši apburošs. Līdzīgs princim Harijam,” – viņa ar smaidu sacīja.

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.