Foto: Pexels

TOP 3 zodiaka zīmju vīrieši, kam ir ideāla saderība ar sievieti – Skorpionu 0

No 23. oktobra līdz 22.novembrim dzimšanas dienu svin tie cilvēki, kas pasaulē nākuši Skorpiona zvaigznājā. Sievietes, kas dzimušas šajā zīmē ir apveltītas ar milzīgu harizmu, ir ļoti pievilcīgas, seksuālas un gudras.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Auns – Minhene, Lauva – Parīze: kuru Eiropas pilsētu vajadzētu apmeklēt tavai zodiaka zīmei 4
Krievijas Federācijā beidzas padomju tehnikas krājumi. Putinam ir kāds neticams plāns 133
Kokteilis
FOTO. Daži no viņiem pat neprecēti! Šī gada 10 iekārojamākie Latvijas vīrieši MI skatījumā 52
Lasīt citas ziņas

Taču ar kādu zodiaka zīmes vīrieti viņām ir ideāla saderība attiecībās?

Vīrietis Vēzis

Astrologi sola, ka šim pārim gaidāma patiešām lieliska saderība. Viņi viens otrā atrod to, kas nepieciešams ilgstošām un stabilām attiecībām. Vēzi vilina šīs sievietes kaislības, bet viņai, savukārt, ļoti patīk Vēža nesalaužamā uzticība. Interesanti, ka tieši Vēzim, kurš dažādās dzīves situācijās ir nepārliecināts par sevi un savām spējām, ir pa spēkam “pieradināt” kaislīgo Skorpionu, gluži kā mazu kaķēnu, padarot to pa “mājas kaķi”. Astrologu prognozes liecina, ja šis pāris apprecēsies, viņu savienība būs ilga un laimīga.

Vīrietis: Mežāzis

CITI ŠOBRĪD LASA

Šis pāris ir neparasts, bet ne mazāk veiksmīgs. Skorpionus fascinē Mežāžu mērķtiecībā un uzņēmība. Patiesībā šīs sievietes vispār necieš vīriešus, kas kaut kādu iemeslu dēļ kaut ko nespēj izdarīt. Viņas ienīst čīkstētājus un tādus, kas vienmēr par kaut ko sūdzas. Mežāži tādi nav, tieši tāpēc arī patīk viņām. Šī pāra attiecībās laba nozīme ir tam, ka Mežāzis neprot “lasīt starp rindiņām” un lietas uztver pēc būtības. Tamdēļ strīdi, kas varētu rasties tāpēc, ka sievietei – Skorpionam kaut kas likās vai viņa kaut ko nejauta, nekad neradīsies, ja vien Mežāzis problēmu neredzēs “taustāmā” veidā.

Vīrietis: Zivis

Kā prognozē astrologi, arī pāris – sieviete – Skorpions un vīrietis – Zivis, ir ļoti veiksmīgs. Viņi papildina viens otru un šajā tandēmā dzīvē var daudz sasniegt. Noslēpumainās Zivis Skorpionam dāvā iedvesmu, bet Zivis, savukārt, Skorpionu cenšas pasargāt no pārsteidzīgiem lēmumiem un secinājumiem. Šie cilvēki viens otru sajūt un atbalsta emocionāli un, kā zināms, divu cilvēku attiecībās tas ir ārkārtīgi svarīgi. Arī šim pārim astrologi sola veiksmīgu kopīgu nākotni.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.