Foto – Anda Krauze

Truša gaļas buljons ar dārzeņiem 4

Autors: Māra Lapsa, “Praktiskais Latvietis”, AS “Latvijas Mediji”

Piecas lietas, kuras kaķi dara katru dienu, taču uzskatīs jūs par lielākajiem ienaidniekiem, ja tajās iejauksieties
RAKSTA REDAKTORS
VIDEO. “Ārsts sēž kabinetā, bet pie viņa aiziet nevar, kas tas par absurdu Latvijā?” Jānis parāda neloģisko sistēmu valstī 42
RAKSTA REDAKTORS
“Es strādāju divos darbos, bet iekrāt neko nevaru, aug divas meitas, vēl kredīts!” Latvijas Radio 2 ētera balss Kaspars par reālo ekonomisko situāciju Latvijā
Lasīt citas ziņas

Sastāvdaļas
• 2 truša kājas
• Burkāns
• Puravs
• Kartupelis
• Batāte
• Sīpoli
• Ķiploks
• Sāls
• Melno piparu graudi
• Lauru lapa

Pagatavošana.
Truša kāju atkaulo un kopā ar nesagrieztiem sīpoliem, ķiploku un burkāniem kārtīgi apcep cepeškrāsnī uz pannas (Aiga saka – tā, ka no cepeškrāsns veļas dūmi). Tad buljonam būs spēcīgāks aromāts un piesātināti brūna krāsa.

CITI ŠOBRĪD LASA

Katlā liek apceptos kaulus un vēl vienu nesadalītu truša kāju ar gaļu. Pielej ūdeni, pieber sāli, melnos piparus, lauru lapu un uz lēnas uguns vāra buljonu vismaz stundu.

Dārzeņus (burkānu, batāti, puravu, kartupeli) sagriež strēmelītēs, novāra sālsūdenī un pievieno izkāstajam buljonam. Saplucina vārīto truša gaļu un pieliek buljonam.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.