Kristīne Virsnīte kopā ar vīru Kasparu un abiem bērniem – meitu Amēliju un dēlu Kasparu.
Kristīne Virsnīte kopā ar vīru Kasparu un abiem bērniem – meitu Amēliju un dēlu Kasparu.
Publicitātes foto

TV personības, blogeres Kristīnes Virsnītes pieredze: bērni gribēja suni, bet tā vietā vecāki iegādājās divas žurkas 3

TV sarunu šova “Kad viņas satiekas” vadītāja, blogere Kristīne Virsnīte dalījusies pieredzes stāstā – jau gadu viņu ģimenē mīt divas žurku meitenes, kurām doti vārdi Kerija un Paparde. Izrādās, sākotnēji tieši viņa bijusi tā, kas baidījusies, ka nevarēs satvert plaukstās šos zvēriņus, jo “tās astes tik plikas un garas, un vispār – tās taču žurkas!”

Reklāma
Reklāma
FOTO. Ziemeļkorejas līderis uzdāvina Putinam greznu portretu, kas lika apklust…
Eksperts nāk klajā ar fatālu paredzējumu: Krievija izmantos kodolieročus neatkarīgi no tā, vai Rietumi apbruņos Ukrainu 181
TV24
Rajevs: Es nesaprotu, kā var atteikties aizstāvēt savu dzimteni! Tev tas karavīra zvērests būs jādod vienalga!
Lasīt citas ziņas
TV personība Kristīne Virsnīte

“Pirms gada aprīlī mūsu ģimenē ienāca divi mazi kažociņi – žurku meitenes Kerija un Paparde, kuras gadu vēlāk ir krietni apvēlušies un astes izaugušas garas. Mums bija daudzas un garas pārrunas par to, ko nozīmē rūpēties par dzīvu radībiņu. Bērni ļoti vēlējās suni, taču neesmu droša, ka tuvāko gadu laikā būsim gatavi tik lielam solim, jau šķita, ka žurkas nesīs līdzi ļoti daudz atbildības un vai mēs vispār pratīsim par tām pienācīgi rūpēties. Es biju tā, kas teica, ka diez vai varēšu plaukstās satvert zvēriņus, kad tie būs paaugušies, jo tās astes tik plikas un garas un vispār tās taču žurkas. Gadu vēlāk esmu tā, kas ir vislielākajā sajūsmā par mazajiem spalvu kažociņiem, tik daudz mīlestības un prieka! Viņas ir kā tādi divi mazi sunīši, kuri ar milzīgu sajūsmu sagaida, jūt un dzīvo līdzi mūsu ikdienai un mēs viņu. Tā ir laba sajūta mīlēt tāpat vien, neko negaidot pretī,” – ar jauko pieredzi Kristīne Virsnīte dalījās soctīklā “Instagram”, iedrošinot arī citus – nebaidīties dot mājas arī eksotiskākiem dzīvniekiem.

CITI ŠOBRĪD LASA

LA.LV Aptauja

Vai tu vēlētos savā ģimenē mājdzīvnieku - grauzēju?

  • Jā!
  • Man jau tāds ir
  • Nē, noteikti nē
  • Man ir grūti atbildēt uz šo jautājumu

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.