Foto: Imago / Scanpix / LETA

Ugunsgrēkā Indijā gājuši bojā 20 jaunieši 0

Indijas Gudžaratas štatā ugunsgrēkā privātā eksāmenu konsultāciju centrā, kas izveidots, pārkāpjot būvniecības noteikumus, gājuši bojā 20 jaunieši.

Zeme ir nolemta bojāejai: atklāts, kad un kāds būs pasaules gals
Veselam
Antivakseri tagad dziļi nožēlo?! Pētījumā atklāta sensacionāla informācija par Covid-19 vakcīnām 8
RAKSTA REDAKTORS
“Jūs tur tajā valdībā esat nojūgušies?” Valdība par tautas naudu reklamē sevi komercmedijos 19
Lasīt citas ziņas

Lielākā daļa jauniešu nosmakuši dūmos, vēl citi izmisumā mēģinājuši izlēkt pa ēkas logiem. Divu cietušo stāvoklis ir kritisks, pieciem ir nopietnas traumas, raksta avīze “Hindustan Times”, atsaucoties uz slimnīcas mediķu sniegto informāciju.

Konsultāciju centrs Suratas pilsētā bija izveidots četrstāvu ēkā, kurai divi augšējie stāvi uzcelti nelikumīgi, turklāt starpsienās un griestos izmantots polistirols un citi ugunsnedroši materiāli. Ēkai nav bijis rezerves izeju; pārkāpti arī citi ugunsdrošības noteikumi. Ugunsgrēks sācies netālu no kāpnēm, tādēļ jaunieši nav varējuši pa tām izkļūt uz ielas.

CITI ŠOBRĪD LASA

Sākotnējā informācija liek domāt, ka aizdegšanos izraisījis īssavienojums ventilācijas šahtā apakšējos stāvos un liesmas strauji izplatījušās uz augšējiem stāviem.

Policija apcietinājusi centra īpašnieku un meklē vēl divas personas, tai skaitā ēkas īpašnieku.

Gudžaratas štata premjerministrs Vidžajs Rupani devis rīkojumu izmeklēt notikušo, kā arī pārbaudīt slimnīcu un skolu drošību visā štatā un sniegt finansiālu palīdzību bojāgājušo jauniešu ģimenēm.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.