Foto: AP/SCANPIX/LETA

Ukrainas pretizlūkošana: Kadirovieši atgriezušies Čečenijā 0

Pievieno LA.LV

Čečenu bruņotās vienības, tā dēvētie kadirovieši, no Ukrainas atgriezušies Čečenijā, ziņo “Radio Brīvība”, atsaucoties uz Ukrainas Drošības dienesta pretizlūkošanas informāciju.

Kokteilis
Vai tavs vārds sākas ar laimes burtu? Tava vārda sākumburts par tevi pasaka vairāk, nekā domāji
Gribi auto ilgam laikam? Eksperti iesaka 5 modeļus, kas varētu kalpot līdz pat pensijas vecumam
Dārzs
Sanīkušas petūnijas vēl var glābt – ko darīt, lai tās atkal krāšņi ziedētu līdz pat rudenim
Lasīt citas ziņas

Čečenijas vietvaldis Ramzans Kadirovs, kurš 13.martā publiskotajā videoierakstā apgalvoja, ka atrodoties Ukrainā, patiesībā Ukrainā nav bijis, norādījusi Ukrainas pretizlūkošana.

Pēc tās sniegtās informācijas, 13.martā kadirovieši no Kijevas apgabala izvesti uz Baltkrieviju, bet no turienes nogādāti Čečenijā.

CITI ŠOBRĪD LASA

Ukrainas parlamenta Nacionālās drošības un aizsardzības komitejas loceklis Fedirs Venislavskis šonedēļ paziņoja, ka uz Ukrainu tikuši nosūtīti apmēram tūkstotis kadiroviešu, taču Ukrainas spēki lielāko daļu no viņiem nogalinājuši.

Marta sākumā tika vēstīts, ka kadirovieši nogalinājuši vairākus Zaporižjas atomlektrostacijas darbiniekus.

Ziņots arī, ka kadirovieši pie Kijivas šāvuši uz Krievijas karavīriem, kuri gribējuši atkāpties vai izvairījušies iesaistīties kaujās ar Ukrainas karaspēku.

Pievieno LA.LV
SAISTĪTIE RAKSTI