Foto: Reuters/Scanpix/LETA

Pie Kijevas izvietoti kadirovieši, kas neļauj atkāpties Krievijas karavīriem 0

Kijevas reģionā izvietoti Krievijas bruņoto spēku čečenu formējumu, tā dēvēto kadiroviešu, “aizšķērsošanas vienības”, kas citiem Krievijas karavīriem neļauj atkāpties, pavēstīja Ukrainas parlamenta deputāts, Nacionālās aizsardzības un drošības komitejas loceklis Fedirs Venislavskis.

RAKSTA REDAKTORS
Ogrē ienāk tirdzniecības milzis: zināms, cik lielas algas sola darbiniekiem 63
TV24
Pat gaiteņa tualetē iziet nedrīkst: Jelgavas slimnīcā dabiskās vajadzības jākārto palātā
TV24
Putins vairs nav apturams – Latvijas vēstnieks izsaka drūmu prognozi 106
Lasīt citas ziņas
“Ir informācija, ka okupācijas karaspēkā tiek veidotas “aizšķērsošanas vienības”.

Tas ir, tiek atkārtotas Staļina un Hitlera kara vešanas metodes, ” televīzijas maratona “UArazom” ēterā sacīja Venislavskis.

CITI ŠOBRĪD LASA

Atbilstoši deputāta teiktajam šādas kadiroviešu vienības izvietotas Kijevas virzienā (Kijevas jūra, Irpiņa, Hostomeļa, Buča). Tās cenšas ar uguni apturēt Krievijas karavīrus, kas izvairās no sadursmēm ar Ukrainas Bruņotajiem spēkiem.

“Aizšķērsošanas vienības” tika izmantotas Josifa Staļina un Ādolfa Hitlera laikos.

Vienlaikus Venislavskis šajās norisēs saredz iemeslu optimismam, “jo ienaidnieks ir spēcīgs, bet ne neuzvarams”.

SAISTĪTIE RAKSTI