Publicitātes foto

“Uzņēmums, kas reiz bija nacionāls lepnums, nu ir kļuvis gluži pretīgs” – “Laima” komentārs sociālajos tīklos pamatīgi sakaitinājis 241

Pašmāju saldumu ražotājs “Laima” savā “X” profilā, iesaistoties kādā diskusijā ar citiem soctīklotājiem, izpelnījies cilvēku nežēlastību.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
“Mūsu tētis šodien atkal precas…” Bijusī sieva pavēsta, ka komponists Jānis Lūsēns iestūrējis laulības ostā
TV24
Uzņēmējs Bergs: “Tā bilde ir ļoti sērīga… Valsts strādā pēc tāda pieņēmuma, it kā vidējais latvietis dzīvotu 500 gadus”
Kokteilis
Maestro Raimonds Pauls atklāj Lanas pieminekli Lāčupes kapos: “Vienkārši un ļoti skaisti” 3
Lasīt citas ziņas

PRECIZĒJUMS! Minētais “Laima” ieraksts sociālajos tīklos publicēts 2022. gadā, taču beidzamajās dienās cilvēki atkal ar to izvēlējušies dalīties pastiprināti.

Pievienojam arī uzņēmuma sniegto komentāru par situāciju!

CITI ŠOBRĪD LASA

“Ņemot vērā sociālajā vietnē X radušos diskusiju par “Laimas” zīmolu, vēlamies uzsvērt, diskusijas izcelsme ir pārpratums, kas radies pirms pusotra gada. “Laima” ir vēsturisks un nacionālo vērtību iemiesojošs zīmols, kas savu lojalitāti ik dienu apliecina darbos – kā vietējais plaši iecienītu saldumu ražotājs, kā darba devējs Latvijas iedzīvotājiem un viens no lielākajiem nodokļu maksātājiem valstī.””

Diemžēl oriģinālo ierakstu LA.LV neizdevās atrast, taču ekrānuzņēmumos redzams, ka uzņēmuma soctīklu komunicētāji uz jautājumu, kāpēc uzņēmums publiski komunicē ne tikai latviešu valodā, atbildējuši: “Iespēju robežās komunicējam vairākās valodās, lai mūsu klientiem būtu pieejama visplašākā informācija par uzņēmuma aktualitātēm, jaunumiem un dažādām akcijām. Nevēlamies šķelt sabiedrību, vairot nacionālismu, tādēļ komunicējam dažādos veidos, tai skaitā svešvalodās.”

Vladimirs Makarovs jautā: “Runāt Latvijā valsts valodā ir vairot nacionālismu? Uzņēmums parazitē uz mūsu patriotisma rēķina- Laima, Staburadze… Turpināšu nepirkt.”

Arī lietotājs Edmond ir dusmīgs: “@LaimaSaldumi @OrklaGroup, nacionālisms nacionālā latviešu valstī ir vajadzīgs un atbalstāms! Savukārt #Orcs ukraiņu slepkavu valodas lietošana ir nosodoma un pretrunā mūsu nacionālās latviešu valsts interesēm! #Laima, jūs atbalstāt slepkavas!”

Lietotājs Latviešu valoda visiem raksta: “Laimas komunikācijas eksperti runāšanu latviešu valodā nosauca par “sabiedrības šķelšanu un nacionālisma vairošanu”. Latvijas valsts dibināšanas pamatā ir latviešu valoda un kultūra. Kāpēc Laima diskriminē latviešu jauniešus un neņem darbā? Esi atbildīgs, nepērc Laimas saldumus!”

Šis pats lietotājs arī norāda, ka “Laima” darbinieku atlasē joprojām pieprasa potenciālajiem darbiniekiem arī krievu valodas zināšanas.

Aiva raksta: “Laima, lūk, nevēlas vairot nacionālismu. Uzņēmums, kas reiz bija nacionāls lepnums, nu ir kļuvis gluži pretīgs.
Latvijai būs būt nacionālai valstij, kurā cilvēki sazinās latviski un godā nacionālās vērtības. Laimai ir 0 vērtība manās acīs.”

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.