Foto: Zuma Press/Scanpix/LETA

Vai laikapstākļi mainīsies? Sinoptiķu prognoze tuvākajām dienām 0

Pievieno LA.LV

Šīs nedēļas otrajā pusē Latvijā būs pārsvarā mākoņains laiks un brīžiem gaidāmi nelieli nokrišņi, tai skaitā atkala, prognozē sinoptiķi.

7 vienkārši ieradumi, kas palīdzēs izvairīties no atpazīstamā “veca cilvēka” aromāta
TV24
“Beidzam bļaut, ka Latvijā ir bezmaksas izglītība un medicīna. Nav!” Cipruss par pieredzi ar meitas skolu
“Mana pensija nav mana nauda?” Iedzīvotājs neizpratnē par spēkā esošos sistēmu un nosauc to par konkrētu cilvēka pazemošanu
Lasīt citas ziņas

Ceturtdien gaisa temperatūra saglabāsies negatīva un vietām nedaudz snigs.

Piektdien gaiss iesils līdz -1..+2 grādiem un valsts lielākajā daļā gaidāms neliels sniegs un lietus, daudzviet tas būs sasalstošs lietus jeb atkala.
CITI ŠOBRĪD LASA

Saskaņā ar pašreizējo “Global Forecast System” prognozi sestdien debesis skaidrosies un gaisa temperatūra būs 0..-6 grādi. Svētdien iespējams sniegs un atkala, gaisa temperatūra gaidāma nedaudz zem nulles.

Vējš joprojām pūtīs no dienvidaustrumiem, bet tas vairs nebūs tik spēcīgs kā iepriekšējās dienās.

Sagaidāms, ka nākamnedēļ gaisa temperatūra galvenokārt būs nedaudz virs nulles, palaikam gaidāmi nelieli nokrišņi.

Ceļi bieži apledos, atkalas laikā var būt īpaši apgrūtināta pārvietošanās.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.