Vai Ukraina ir pieteikusi karu Krievijai? – jautājums, kas spēj samulsināt pat Rajevu 0

Raidījuma vadītājs TV24 “Speciālizlaidumā” uzdeva jautājumu, par kuru Igors Rajevs, militārais analītiķis, acīmredzami samulsa un atzina, ka ir ticis pārsteigts. Skatītāji jautājot, vai Ukraina ir pieteikusi karu Krievijai. Kāda atbilde izskanēja?

Reklāma
Reklāma
Baltijas valstis riskē kādu dienu pamosties Krievijas sastāvā: kā Kremlis cīnīsies pret NATO un pakļaus Eiropu
Noslēgusies telefonsaruna starp Krievijas diktatoru un ASV prezidentu. Putins paziņojis, ka…
RAKSTA REDAKTORS
“Vesela rinda skolēnu pat ar izciliem eksāmenu rādītājiem nevienā skolā nav tikuši” – konkurss uz Rīgas skolu 10. klasēm kā “Bada spēles”
Lasīt citas ziņas

“Ir jāatceras, ka arī Krievija nav pieteikusi karu Ukrainai. De iure tas nav karš, bet ir jāsaprot, ka mūsdienās tāda formālā kara pieteikšana, kā viņa bija raksturīga 20. gadsimtam un iepriekšējiem gadsimtiem, kad karalis rakstīja vēstuli, ka es uzsāku ar jums karu, tas, visdrīzāk, notiks mūsdienās ļoti reti,” saka militārais analītiķis.

“Tad mēs vienkārši redzēsim, ka viena valsts bez nekāda brīdinājuma un bez nekādas formālas pieteikšanas vienkārši šķērso robežu un tad mēģina panākt militāriem līdzekļiem tos savus politiskos mērķus, kurus viņi gribētu panākt.”

SAISTĪTIE RAKSTI