Latvijas Tirgotāju asociācijas prezidents Henriks Danusēvičs.
Latvijas Tirgotāju asociācijas prezidents Henriks Danusēvičs.
Foto – LETA

Danusēvičs: Kad nebūs ko ēst, cilvēki būs spiesti vakcinēties 147

Tirdzniecības nozarei šobrīd nebūt neiet viegli – jāievēro stingri ierobežojumi, cenas kāpj, darbinieku trūkst. Latvijas Tirgotāju asociācijas prezidents Henriks Danusēvičs TV24 raidījumā “Dienas personība ar Veltu Puriņu” komentē esošo situāciju nozarē:

Reklāma
Reklāma
“Tas ir beigu sākums! Melni mākoņi dosies tur, kur lec saule!” Nostradama prognoze 2025. gadam 20
Kokteilis
Mākslīgais intelekts nosaucis 10 politiķus, kuru pieļautās kļūdas būtiski ietekmējušas Latvijas politisko un ekonomisko situāciju 160
“Jūs aizbraucāt, bet kaut ko šeit uz ēdamgalda aizmirsāt!” – kempingā paviesojušies “sivēni”? 78
Lasīt citas ziņas

“Runājot par cenām, protams, ka tas ir ļoti sensitīvs jautājums. Pieaug gan resursu, gan elektroenerģijas, gan degvielas cenas, līdz ar to pieaug loģistikas izmaksas un kāpj cenas precēm – ar katru jaunu piegādi ir jauna cena, it sevišķi, ja mēs runājam par importa precēm,” stāsta Danusēvičs.

Savukārt uz jautājumu par darbaspēka trūkumu viņš atbild, ka jau šobrīd darbaspēks trūkst, kā arī lēmums, kas stāsies spēkā no 15. novembra, ka nevakcinētie cilvēki vairs nevarēs strādāt, radīs vēl lielāku spiedienu, jo noteikti būs cilvēki, kuri nevēlēsies vakcinēties tāpat.

CITI ŠOBRĪD LASA

“Pret viņiem tiek pieņemti tādi nežēlīgi lēmumi, ka viņi pat pabalstus nesaņems. Es nezinu, kā viņi izdzīvos. Iespējams, kad nebūs ko ēst, tas piespiedīs vakcinēties, bet vai tā ir pareizā attieksme pret vakcinācijas sekmēšanu – tas ir cits jautājums,” viņš spriež.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.