Valdība izliksies neievērojam Covid–19 rudens vilni līdz vēlēšanām, uzskata Zvejsalnieks 0

Artūrs Zvejsalnieks, zvērināts advokāts TV24 raidījumā “Preses Klubs”:
Valdība izliksies neredzam Covid-19 saslimstības līknes kāpumu līdz oktobra pirmajai sestdienai 1. oktobrī, tas ir līdz 14. Saeimas vēlēšanām. Līdz tam viss it kā būs labi. Man ir tādas nelabas aizdomas. Pēc tam – kas to lai zina?

Reklāma
Reklāma
Ķermeņa valodas eksperte analizē Putina 29.februāra uzrunu: Sejā parādījās dažādās sāpju vai nožēlas mīmikas
Viņi piepildīs savus draudus: Hodžess nosauc iespējamo termiņu, kad Putins varētu uzbrukt Baltijas valstīm 53
Gada ienākumu deklarāciju iesniegšana sagādā nepatīkamu pārsteigumu – vīrietis atklāj, ka parādā valstij vairāk nekā 3000 eiro 43
Lasīt citas ziņas

Tātad līdz vēlēšanām jaunas Covid-19 izraisītas krīzes un lokdauna nebūs. Man tā nezin kāpēc šķiet. Šīgada 1. aprīlī Covid-19 kārtējais vilnis tikpat sekmīgi beidzās ar valdības lēmumu.

Zvejsalnieks pauž cerības uz valdības ministru veselo saprātu: ja runā nopietni un bez jokiem, tad es ļoti ceru, ka tomēr neatkārtosies tas haoss ar haotiskiem un bezjēdzīgiem ierobežojumiem, kas subjektīvu iemeslu dēļ sabiedrību padarīja dusmīgu. Ja sāksies straujāks slimnīcu gultu piepildījums, tad tas tiks risināts normāli, un šie profilakses pasākumi būs vērsti pret riska grupām.

CITI ŠOBRĪD LASA

Nekas jauns nav – mēs zinām riska grupas. Tomēr vēlēšanu gaidās arī pensionāriem nebūs ierobežojumu līdz oktobra pirmajai sestdienai.

SAISTĪTIE RAKSTI
TV24
Parādnieks ir kategorisks: “Pabalsti nav tāpēc, lai laistu pasaulē bērnus, bet pabalsti ir tāpēc, lai varētu atļauties bērnu!”
Ķermeņa valodas eksperte analizē Putina 29.februāra uzrunu: Sejā parādījās dažādās sāpju vai nožēlas mīmikas
Krievija aktīvi vervē algotņus trūcīgajās pasaules valstīs. Okupētajās teritorijās apmāca Kubas un Nepālas algotņus
TESTS. Izpildi testu, un mēs centīsimies uzminēt, kurā zodiaka zvaigznājā esi dzimis