Valdis Keris: Veselības ministra katra diena amatā ir kā nagla veselības nozares zārkā 0

Pievieno LA.LV

“Mēs vispirms mīkstinājām prasību par to, ka trīs gadus pēc kārtas ir jābūt darba samaksas pieaugumam 10% visās kvalifikācijas kategorijās, runājot par vidējo darba samaksu,” TV24 raidījumā “Dienas personība ar Veltu Puriņu” komentāru par kompromisu meklēšanu starp veselības nozari un ministriju sniedza Valdis Keris, Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrības priekšsēdētājs.

Kokteilis
3 zodiaka zīmes, kuras nekad nebūs nabadzīgas – nauda tām burtiski līp pie pirkstiem
Kokteilis
10 dīvaini četrdesmitgadnieku ieradumi – agrāk viņi paši par tiem smējās
VIDEO. “Armija pavērsīs savus ieročus pret Kremli!” Krievijas bruņoto spēku veterāns izvirzījis ultimātu Putinam 98
Lasīt citas ziņas

Tāpat viņi piekāpās, ka būs runa tikai par vienu gadu – 2022. gadu. Netika nosaukts arī konkrēts pieauguma procents atbalsta un tehniskajam personālam, jo tika solīts, ka par viņiem tāpat iespēju robežās parūpējas, bet cits jautājums – vai tas tā tiešām ir.

Neskatoties uz to, ka šopavasar joprojām nav panākts nekāds kompromiss, vēlreiz aicinot izpildīt nozares prasības, viņi piekāpās arī vairs ne par atpakaļejošu pārrēķinu no šī gada 1. janvāra.

CITI ŠOBRĪD LASA

“Man ir jāsaka, ka aizvien nostiprinās pārliecība par to, ka pašreizējā ministra katra nākamā diena amatā ir kā nagla veselības nozares zārkā,” Keris atzīmē.

Pievieno LA.LV
SAISTĪTIE RAKSTI