“VEF Rīga” galvenais treneris Jānis Gailītis dod norādījumus spēlētājiem.

“VEF Rīga” nemākulīgā spēles izskaņā zaudē “Ņižņij Novgorod” basketbolistiem 0

Latvijas vicečempione basketbolā “VEF Rīga” sestdien VTB Vienotās līgas regulārā čempionāta mačā savā laukumā ar rezultātu 65:67 (17:25, 19:19, 17:14, 12:9) zaudēja “Ņižņij Novgorod” vienībai, pagalam nemākulīgi darbojoties spēles izskaņā.

Skabejeva ārdās: Krievijas propagandisti sašutuši par Trampa rīcību saistībā ar Ukrainu 85
Numeroloģija un skaitļu maģija: kā jūsu tālruņa numurs ietekmē jūsu likteni un kad to mainīt? 31
Ēdieni, no kuriem labāk izvairīties pirms publiskiem pasākumiem… Tie pastiprināti veido gāzes vēderā

Astoņas sekundes pirms pamatlaika beigām, kad rezultāts jau bija 65:67, “vefiņam” bija tiesības sākt uzbrukumu, taču rīdzinieki piecu sekunžu laikā nespēja ievadīt bumbu spēlē, pēc tam arī nepagūstot uzsist sodu, lai saglabātu kaut teorētiskas izredzes uz izglābšanos.

Rīdziniekiem rezultatīvākais ar 12 punktiem bija Endrū Endrūss, bet pa 11 punktiem sameta Mareks Mejeris un Stīvens Zeks, kuram bija arī 11 atlēkušās bumbas.

Viesiem ar 16 punktiem un 14 bumbām zem groziem izcēlās Aiens Hammers.

“VEF Rīga” pirmās četras minūtes bija vadībā, bet pēc pretinieku izrāviena 9:0 nonāca iedzinējos ar deviņiem punktiem, bet pirmo ceturtdaļu zaudēja ar 17:25. Uz neveiksmīgas nots laukuma saimniekiem iesākās arī otrā ceturtdaļa, kuras pirmajās minūtēs pretinieki ieguva jau 16 punktu pārsvaru.

Tiesa, “VEF Rīga” kopīgiem spēkiem atpēlēja 13 punktus un ceturtdaļas vidū bija iedzinējos vairs tikai ar 32:35. Līdz puslaika beigām gan viesi nedaudz attālinājās, Latvijas komandai pirmās 20 minūtes zaudējot ar 36:44.

Arī otrais puslaiks iesākās ar viesu pārsvaru, kuri ieguva 15 punktu handikapu, taču arī tas tika sadzēsts līdz diviem punktiem, bet ceturtās ceturtdaļas vidū Ņižņijnovgorodas basketbolisti tika panākti (63:63). Viesi ātri gan atjaunoja vadību un turpinājumā komandām uzbrukumi noslēdzās nesekmīgi. “VEF Rīga” komandai pie rezultāta 65:67 piederēja tiesības uz pēdējo uzbrukumu, taču piecu sekunžu pārkāpuma dēļ bumbu saņēma pretinieki, kuri nosargāja pārsvaru un svinēja uzvaru.

Rīdzinieki ar trim uzvarām 15 mačos atrodas kopvērtējuma 13.vietā starp 14 komandām. Tikmēr pretinieki “Ņižņij Novgorod” ar sešām uzvarām 13 cīņās ir desmitie.

“VEF Rīga” komandai šajā mačā bija jāaiztiek bez viena no līderiem Andreja Gražuļa, kurš guvis savainojumu.