Horoskopi un mistika

Veiksmes horoskops janvārim visām zodiaka zīmēm1

Foto – Shutterstock

Auns

Aunam veiksies sirdslietās, attiecībās ar bērniem un finanšu darījumos. Savukārt tas, kas attiecas uz darba, karjeras sfērām un nākotnes plāniem, pārdomāti jāplāno. No Auna tiks prasīta pašdisciplīna un precizitāte. Kārtojot dokumentus vai apmeklējot valsts iestādes, var veidoties pārprastas situācijas un spriedze. Ieteicams atjaunināt savu garderobi un padomāt par imidžu.

Veiksmīgās dienas: 1., 5., 9., 23., 27., 28. Neveiksmīgās dienas: 6., 16., 26., 29.

Vērsis

Vērsim nāksies izvērtēt situāciju un noteikt prioritātes. Decembra beigās un janvāra pirmajā pusē spriedze būs darba un finanšu jomās. Ne viss ritēs, kā plānots. Iespējamas ar dokumentiem saistītas pārbaudes. Janvāra otrajā pusē labvēlīgi apstākļi kardinālām pārmaiņām dzīvē un darbā. Piemērots laiks ceļošanai un redzesloka paplašināšanai, meditācijām un sevis garīgai pilnveidošanai.

Veiksmīgās dienas: 5., 7.,11., 15., 17., 25. Neveiksmīgās dienas: 2., 10., 24., 30.

Dvīņi

Dvīņi jutīs spēku izsīkumu un nogurumu, tāpēc biežāk būs garastāvokļa svārstības. Lai izvairītos no spriedzes un pārpratumiem, jāseko līdzi notiekošajam darbā un personiskajā dzīve. Jaunu metožu ieviešana darbā var atvieglot veicamos pienākumus un darba kvalitāti. Jābūt uzmanīgiem, piedaloties satiksmē uz autoceļiem. Piemērots laiks relaksējošām un veselību nostiprinošām procedūrām.

Veiksmīgās dienas: 1., 9., 19., 20., 27., 28. Neveiksmīgās dienas: 4., 5., 11., 26.

Vēzis

Vēzim aktuāli būs partnerattiecību jautājumi. Jāizvairās no pārsteidzīgiem secinājumiem, pirms nav noskaidrots, cik patiesa informācija ir jūsu rīcībā. Vairāk uzmanības jāvelta savas profesionālās darbības pilnveidei. Nav piemērots laiks kardinālām pārmaiņām vai spontānu ideju realizēšanai. Ieteicams apmeklēt kultūras pasākumus vai doties nelielā ceļojumā.

Veiksmīgās dienas: 3., 9., 11., 13., 16., 29. Neveiksmīgās dienas: 6., 8., 27., 28.

Lauva

Lauvai jāpievērš uzmanība savam veselības stāvoklim. Par sevi var atgādināt senas veselības problēmas vai saasināties kaites, kas nav laikus ārstētas. Slikta pašsajūta var kļūt par iemeslu nespējai koncentrēties un spriedzei. Var lūgt atbalstu un palīdzību savai ģimenei vai darba kolēģiem. Ieteicams uzlabot darba vidi un apstākļus. Piemēros laiks, lai uzsāktu ko jaunu vai pilnveidotu esošo.

Veiksmīgās dienas: 1., 4., 13., 15., 18., 27. Neveiksmīgās dienas: 3., 8., 12., 30.

Jaunava

Jaunavai viss ritēs savu gaitu. Kaut arī apstākļi ir stabili, nav ieteicams ļauties pašplūsmai, jo tā var pazaudēt kontroli pār situāciju. Jāizvairās no spontānu ideju realizēšanas, jo tas var radīt zaudējumus. Piemērots laiks kopīgām vakariņām ar bērniem vai mīļotiem cilvēkiem, sporta aktivitātēm un savas garderobes pilnveidošanai. Centieties savā dzīvē ienest vairāk krāsu un prieka.

Veiksmīgās dienas: 1., 3., 9., 15., 20., 31. Neveiksmīgās dienas: 4., 11., 18., 19.

Svari

Svariem gada nogalē un janvāra sākumā būs sajūta, ka no viņiem prasa pārāk daudz. Pienākumu un atbildības nasta būs paņēmusi daudz enerģijas un spēka. Tāpēc lielāka uzmanība jāvelta savai pašsajūtai un veselības stāvoklim. Ieteicams apmeklēt relaksējošas un tonizējošas ķermeņa procedūras. Sākot no 7. janvāra, būs labvēlīgi apstākļi, lai uzsāktu ko jaunu.

Veiksmīgās dienas: 1., 5., 9., 19., 20., 27. Neveiksmīgās dienas: 6., 7., 21., 23.

Skorpions

Skorpionam būs jāplāno ienākumi un izdevumi, jo darījumu jomā ne viss ritēs, kā iecerēts. Jābūt uzmanīgam, piedaloties satiksmē, jārūpējas par sava transporta līdzekļa tehnisko stāvokli. Jābūt piesardzīgam, lietojot elektriskās iekārtas un instrumentus. Labvēlīgs periods dokumentu kārtošanai un līgumu slēgšanai. Iespējama jauna iepazīšanās vai izklaide.

Veiksmīgās dienas: 2., 3., 7., 8., 22. Neveiksmīgās dienas: 10., 16., 18., 24.

Strēlnieks

Strēlniekam labvēlīgs periods biznesa un karjeras jomā un iespējas uzlabot savu finansiālo stāvokli. Izklaidējoties un svinot svētkus, ieteicams pieturēties pie pārbaudītām vērtībām un mērenības, jo pastāv risks saindēties un saslimt ar zarnu trakta slimībām. Jābūt piesardzīgam ūdenī un uz tā. Janvāra otrajā pusē pieaugs spriedze partnerattiecībās, tāpēc nāksies būt savaldīgam un pacietīgam.

Veiksmīgās dienas: 1., 9., 14., 15., 23., 24. Neveiksmīgās dienas: 6., 12., 18., 22.

Mežāzis

Mežāzis ik pa brīdim gribēs pabūt vienatnē, lai atjaunotu spēkus un saplānotu darbus. Tāpēc jācenšas laikus veikt ikdienas pienākumus un neuzņemties jaunus darbus, pirms vecie vēl nav pabeigti. Vairāk uzmanības jāvelta savai pašsajūtai un veselībai. Nav labvēlīgs laiks darījumiem, jaunu projektu uzsākšanai un līgumu slēgšanai. Ieteicams pievērst uzmanību likuma izmaiņām.

Veiksmīgās dienas: 2., 7., 8., 18., 26., 31. Neveiksmīgās dienas: 11., 14., 15., 28.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Ūdensvīrs interesēsies par jaunām iespējām pašrealizācijai. Kaut gan prāts meklēs jaunas iespējas, ķermenis gribēs atpūsties. Tas radīs iekšēju spriedzi un neapmierinātību. Lai mazinātu iespēju kļūdīties, ieteicams ar jaunu darbu uzsākšanu nedaudz nogaidīt. Nav ieteicams veikt liela apjoma naudas darījumus. Vislabākās zāles it visam ir svaigs gaiss un labs miegs.

Veiksmīgās dienas: 1., 5., 9., 10., 15., 20. Neveiksmīgās dienas: 2., 19., 24., 31.

Zivis

Zivis jutīsies enerģijas pilnas un gribēs aktīvi darboties. Lai viss izdotos, kā plānots, lūdziet citus jums palīdzēt. Ieklausieties draugu padomos. Piemērots laiks, lai apgūtu jaunas iemaņas. Lai izvairītos no vilšanās, rēķinieties tikai ar jūsu rīcībā esošajiem resursiem, nevis ar plānotajiem ienākumiem, jo naudas apritē varētu būt kavēšanās. Apmeklējiet pasākumus kopā ar draugiem.

Veiksmīgās dienas: 5., 7., 9., 21., 27. Neveiksmīgās dienas: 8., 17., 23., 28.

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.

Lasītākie

LA
LA.LV
Veselam
“Jā, Covid-19 ir bīstams, bet tas ir pārspīlēts,” uzskata Apinis 37
10 stundas
IF
Imants Frederiks Ozols
Pasaulē
“Tas ir rets notikums!” Otrdien Latvijā ieradīsies Francijas prezidents Makrons kopā ar kundzi Brižitu
4 stundas
EL
Egils Līcītis
Latvijā
“Uhaņā saražotais draņķis ir izrādījies no aplam izturīga materiāla taisīts.” Egila Līcīša feļetons 2
4 stundas
SK
Skaties.lv
Latvijā
“Kāpēc lai es kaut ko tādu ēstu?” Skolēni izbrāķē savdabīgās brīvpusdienu pārtikas pakas
40 minūtes
LA
LA.LV
Pasaulē
Nepamodās no narkozes: zobārsta krēslā nomirst deviņus gadus veca meitenīte 3
8 stundas