“Ventspils” un “Liepāja/Mogo” spēlētāju cīņa.

“Ventspils” futbolisti uzvar Kurzemes derbijā un saglabā izredzes uz titulu 0

“Ventspils” komanda svētdien “SynotTip” Latvijas futbola virslīgas 24.kārtas ietvaros tradicionālajā Kurzemes derbijā ar 1:0 (1:0) izbraukumā uzvarēja “Liepāju”/”Mogo”, saglabājot izredzes izcīnīt valsts čempiontitulu.

Vai kārtējā krāpnieku shēma? “Telefonā uzrādās neatbildēti zvani. Atzvanot uz numuru, adresāts apgalvo, ka nav zvanījis”
Ēdieni, no kuriem labāk izvairīties pirms publiskiem pasākumiem… Tie pastiprināti veido gāzes vēderā 4
Skabejeva ārdās: Krievijas propagandisti sašutuši par Trampa rīcību saistībā ar Ukrainu 86

Vienīgos vārtus šajā mačā iesita ventspilnieku nigēriešu leģionārs Tosins Aijeguns. “Ventspils” virslīgā izcīnījusi jau piecas uzvaras pēc kārtas.

Abas vienības maču iesāka piesardzīgi, bet pēc tam cīņa pamazām kļuva arvien atklātāka. Ievadā aktīvāk uzbruka “Liepāja”/”Mogo” – soda laukumā teicama iespēja no vārtu priekšas bija Verneram Apiņam, bet pēc tam uzreiz pēc stūra sitiena liepājnieki trāpīja pa pretinieku vārtu stabu.

Tiesa, rezultātu atklāja “Ventspils” – vienā no viesu uzbrukumiem izgājienā kļūdījās “Liepāja”/”Mogo” vārtsargs Arsens Beglarjans, bet pēc partnera piespēles bumba nonāca pie Ajeguna, kurš to 32.minūtē raidīja teju tukšos vārtos.

Pirmajā puslaikā rezultāts vairs nemainījās, bet 57.minūtē ventspilnieku leģionārs Abduls Garafs Mamahs saņēma otro dzelteno kartīti, tādējādi tiekot noraidīts no laukuma. Līdz ar to “Liepāja”/”Mogo” vairāk nekā pusstundu varēja spēlēt vairākumā. Lai arī liepājniekiem cīņas izskaņā piederēja izteikts pārsvars, panākt vismaz neizšķirtu viņiem neizdevās, turklāt teicams “Ventspils” vārtos bija arī Vitālijs Meļņičenko.