Anda Čakša.
Anda Čakša.
Foto-LETA

Veselības ministre laidusi pasaulē meitiņu 51

Pievieno LA.LV

Šodien veselības ministrei Andai Čakšai Dzemdību namā piedzimusi meitiņa, apliecināja ministrei tuvi cilvēki. Tas ir bezgala priecīgs notikums arī ministres dzīvesbiedram ārstam Ivo Tēraudam.

Veselam
Vairogdziedzera problēmas vispirms parādās sejā: neignorējiet šos simptomus 1
Lietas, ko nekādā gadījumā nevajag ņemt līdzi uz kapiem – raugies, lai to nav arī somiņā vai makā!
“Putins Madonā?” Cilvēki nespēj noticēt savām acīm, ieraugot ko ļoti mulsinošu pirms Līgo svētkiem
Lasīt citas ziņas

Ministrei meita ir trešais bērns. A.Čakša intervijā žurnālā “Ieva” (2017. gada 23. augusts) sacījusi, ka viņai esot viens pediatres bērns (vecākais dēls dzima, kad viņa strādāja par pediatri) un otrs – psihoterapeites bērns (pēc aiziešanas no darba bērnu slimnīcā viņa studēja psihoterapiju un kādu laiku šai specialitātē arī strādāja).

A.Čakša:” Pirmais bērns, kā jau dzimis agrā jaunībā, kad parasti mammām ir raksturīgs teicamnieces sindroms, audzināts ļoti stingri pareizi(..).

CITI ŠOBRĪD LASA

Otrs dēls dzima 12 gadus vēlāk, kad es pati jau biju mainījusies un mainījušies arī priekšstati pediatrijā. Jaunākais dēls audzināts krietni brīvāk, jo es pati vairs nebaidījos, ka varētu kaut ko izdarīt nepareizi. Kā mamma biju kļuvusi pārliecinātāka, uz daudzām lietām skatījos mierīgāk, neko lieki nesarežģījot. Jaunākajam bērnam noteikti bijis vieglāk nekā vecākajam.”

Pievieno LA.LV
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.