Publicitātes foto

VIDEO: Adriana Miglāne un Nauris Brikmanis atklāti par to, ko domā par latviešiem 0

Televīzijas šova “X Faktors” pirmās sezonas zvaigzne Adriana Miglāne un grupas “Dziļi violets” solists Nauris Brikmanis ir pārliecināti – mūsdienu latvieši ir godīgi, atklāti un kolosāli, taču nez kāpēc reizēm ļaujas pārliecībai, ka tipisks latvietis par visu mēdz gausties.

Reklāma
Reklāma
“Kad esi ko parādā VID, atgādinājumi nāk nemitīgi, bet, ja esi strādājošs pensionārs, neviens neatgādina…” Iveta par pensionāru iespējām saņemt pārrēķinu
Kokteilis
Auns – Minhene, Lauva – Parīze: kuru Eiropas pilsētu vajadzētu apmeklēt tavai zodiaka zīmei 19
RAKSTA REDAKTORS
“Līdzi ņemot omīti, mums šis brauciens izmaksās 112 eiro” – apmeklētāji jautā, kāpēc “Avārijas brigādes” parkā ir tik dārga biļete
Lasīt citas ziņas

“Man nešķiet, ka latvieši tiešām tik bieži gaužas, tāds aplams priekšstats palicis no seniem laikiem. Ja arī reizēm ir slikti, mēs tomēr mēģinām rast prieku un ticam, ka visu var vērst uz labu,” uzskata Nauris Brikmanis, piebilstot – lai gan mēdz teikt, ka latvietim mīļākā uzkoda ir otrs latvietis, arī tas ir maldīgs uzskats. Gan sportā un mūzikā, gan katra cilvēka ikdienā jūtams liels savstarpējs atbalsts, kas palīdz virzīties uz priekšu un sasniegt mērķus.

Savukārt uzlecošā zvaigzne Adriana Miglāne uzskata, ka latvieši ir godīgi un tieši, vienīgi noslēgti. Viņa iesaka latviešiem atmest visas sliktās domas un ticēt savai veiksmei, jo tikai tā viss iecerētais izdosies.

CITI ŠOBRĪD LASA

Lai iedrošinātu latviešus nospraust lielus mērķus un sasniegt lielas uzvaras, abi mūziķi vienojušies kopīgā dziesmā “Laimes lācis”, aicinot gada nogalē un jaunajā gadā atmest visas šaubas un būt tikai un vienīgi laimīgiem, drosmīgiem un spējīgiem.

“Mēs savā būtībā esam spēcīgi un jaudīgi, unikāli un stipri. Latvieša labākā īpašība ir būt latvietim. Tāpēc brīžos, kad pārņem šaubas, jāmēģina atrast sevī laimes lāci, jo tas atnāk tad, kad cilvēks pats ir gatavs to sagaidīt,” pauž Nauris.

Dziesmas mūzikas autors ir Reinis Sējāns. Pavisam drīz pie skatītājiem nonāks arī dziesmas videoklips.

Video:

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.