Čārlzs un Kamilla - zirgu sacensības

VIDEO. “Ak, nerātnā sieviete!!!” – vizītes laikā Kenijā Kamilla piemirst par etiķeti un papliķē mīļoto Čārlzu pa dibenu 25

Lielbritānijas karalis Čārlzs III un karaliene konsorte Kamilla šobrīd viesojas Kenijā. Dažu dienu laikā abi nokļuvuši vairākos komiskos “negadījumos”.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Nosaukti 8 vārdu īpašnieki, kuriem gribot vai negribot sanāk iekulties nepatikšanās 9
Kokteilis
12 biežāk sastopamie ģimenes locekļu tipi. Noskaidro, pie kura piederi tu!
RAKSTA REDAKTORS
Ineses Supes cīņa turpinās: “Kad iznācu no ķirurga kabineta, es apraudājos, jo man gribējās iznākt kā uzvarētājai, bet tā pagaidām nesanāk”
Lasīt citas ziņas

Tā, piemēram, kādā mirklī karaliene Kamilla pavisam aizmirst par karalisko etiķeti un koķeti papliķē Čārlzam pa dibenu, bet kādā citā brīdī, kad Lielbritānijas karalis šķērso mākslīgo zāli, viņš aizķeras aiz tās apmales un gandrīz vai pakrīt. Tomēr ātri atradis līdzsvaru, viņš par to neliekas traucēts – viņš uzliek saulesbrilles un mierīgi turpina ceļu.

Abi šie gadījumi sajūsminājuši karaliskās ģimenes fanus. Sajūsmā ir pat tie, kuri iepriekš neloloja lielas simpātijas pret karali Čārlzu III un viņa sievu Kamillu.

CITI ŠOBRĪD LASA

“Ak, Dievs, cik patīkami redzēt, ka karalis ir dzīvs cilvēks!”, “Kamillai jestrs noskaņojums! Un tomēr, cik patīkami viņus redzēt kā saderīgu pāri”, “Karalis, bet pirmkārt tomēr cilvēks! Kāds cits būtu uztaisījis skandālu par nelīdzeno zāli, bet viņš neko – uzliek brilles un jautri soļo uz priekšu!”, “Ak, nerātnā sieviete!!!” – rakstīja komentētāji soctīklos pie publicētā video.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.