VIDEO. Aktieris Mārtiņš Vilsons dalās aizkustinošās pārdomās par cilvēku, ko vēlētos atkal satikt: “Mēs palikām uz pauzes, neizrunājām visu…” 28

Vietnes “TikTok” kontā milcoffee.com publicēts video, kurā aktierim Mārtiņam Vilsonam tiek uzdoti jautājumi par dažādām tēmām. Atbilde uz jautājumu, kuru cilvēku viņš atkal gribētu satikt, ir īpaši aizkustinoša.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
“Mūsu tētis šodien atkal precas…” Bijusī sieva pavēsta, ka komponists Jānis Lūsēns iestūrējis laulības ostā
Kokteilis
Vai stārķi gaidījāt? 10 vārdu īpašnieki, kas drīzumā varētu sagaidīt ģimenes pieaugumu
Kokteilis
ĀTRAIS TESTS. Ko ieraudzīji pirmo – jaunu dāmu vai padzīvojušu kungu? Aplūko zīmējumu un uzzini par sevi ko jaunu!
Lasīt citas ziņas

Uz jautājumu, kas atrodas aiz horizonta, viņš atbild, ilgi nedomājot: “Aiz horizonta atrodas nākošais horizonts.”

Tad viņam tiek vaicāts, ko viņš varētu darīt stundām ilgi un kas viņam neapniktu. Mārtiņš atklāj: “Domāt un strādāt reizē. Man tas notiek nepastarpināti. Es strādāju un domāju, domāju un strādāju reizē.”

CITI ŠOBRĪD LASA

Taču visaizkustinošākais ir pēdējais jautājums. Viņam tiek vaicāts, kuru cilvēku viņš vēlētos atkal satikt un parunāt. “Savu mammu. Mana mamma bija baigi foršais cilvēks. Viņa aizgāja, un mēs palikām tā kā uz pauzes, neizrunājām visu. Es pat nesaprotu, kā, bet es viņai biju mīļākais dēls. Un tas, ka kaut kas paliek nenokārtots līdz galam, nāk vienmēr tev līdzi. Un tev gribas kaut ko pateikt vai saprast, ko tu neesi izdarījis,” viņš dalās pārdomās.

Šajā TikTok kontā tiek publicēti video ar Latvijā zināmiem cilvēkiem, kuriem pie kafijas tases tiek uzdoti 3 dažādi jautājumi, kuri viņiem pašiem jāizvēlas, nosaucot kādu no piedāvātajiem skaitļiem.

Aktieris Mārtiņš Vilsons dažādos dzīves laikos
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.