Baiba Sipeniece-Gavare
Baiba Sipeniece-Gavare
Foto – Edmunds Brencis. Fotosesija: Autentika pagalmā

VIDEO. Baiba Sipeniece-Gavare norūpējusies par latviešiem: pieaugušo nolaidības dēļ, bērni dažkārt kļūst par bāreņiem 6

TV un radio personība Baiba Sipeniece-Gavare viesojās “RīgaTV 24” raidījumā “Ceļā uz pārliecību” – viņa pārliecinājās par savu veselības stāvokli un uzklausīja ārstu ieteikumus.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Mākslīgais intelekts nosaucis 10 politiķus, kuru pieļautās kļūdas būtiski ietekmējušas Latvijas politisko un ekonomisko situāciju 3
Vangas prognozes 2025.gadam. Cilvēki bēgs no ASV, zemūdens zemestrīces un pasaules gala sākums 181
Veselam
Sieri, kurus var ēst svara zaudēšanas laikā, vienlaikus neapēdot liekas kalorijas
Lasīt citas ziņas

Sarunā ar raidījuma vadītāju Leldi Ceriņu, Baiba aizskāra arī kādu Latvijā aktuālu tēmu – cilvēku nolaidību pret savu veselību.

“Kopš man ir bērni, es pret savu veselību izturos ļoti atbildīgi. Nevar būt tāda situācija, ka tavas nolaidības dēļ, bērni var kļūt par bāreņiem,” – pārdomās dalījās Baiba.  Viņa arī apstiprināja, ka ne tikai raidījuma ietvaros, bet arī viņa pati regulāri pārbauda savu vispārējo veselības stāvokli, kā viņa pati smejas – veic sev tehnisko apskati.

CITI ŠOBRĪD LASA

“Ir mazliet dīvaini, ka cilvēki savām automašīnām veic regulāru tehnisko apskati, bet ne sev…,” – saka Baiba Sipeniece-Gavare.

Tāpat arī viņa minēja, ka viņas paziņu un draugu lokā ir daudz ārstu un viņa ne reizi vien ir dzirdējusi bēdīgus stāstus, kas skan – “atnāca ļoti jauks cilvēks, bet diemžēl par vēlu…”.

Kā Baibai klājās, piedaloties pārraidē, skaties video:

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.