Beļģijas futbolā aug kārtējais lieliskais spēlētājs – 19 gadus vecais Jori Tīlemans nedēļas laikā guvis trīs izcilus vārtus ar tālsitieniem.

“Ko var iemācīt šādi ģērbušās lektores?” Dzejniece un lektore publiski šausminās un ņirgājas par pasniedzēju apģērbu 499
Ēdam katru dienu! Kuros pārtikas produktos ir visvairāk plastmasas? 32
VIDEO. “Tā ir Rita? Ko tu stāsti!” Lauris Reiniks nosauc attiecību eksperti Ritu Lasmani par bezpajumtnieci

“Anderlecht” pārstāvošais pussargs Beļģijas čempionāta spēlē pret “KV Oostende” (4:1) guva divus vārtus. Vēl otrā puslaika vidū rezultāts bija neizšķirts 1:1, bet tad Tīlemanam ar divu minūšu intervālu izdevās divi izcili tālsitieni un komanda izvirzījās vadībā ar 3:1, beigās uzvarot itin pārliecinoši. Nedēļu vēlāk “Anderlecht” uzņēma “Genk”, svinot panākumu ar 2:0, bet Tīlemans otrā puslaika sākumā sajūsmināja publiku ar līdzīgu sitienu, gūstot vienības otros vārtus.

Pa vidu bija arī UEFA Eiropas līgas spēle pret Sanktpēterburgas “Zeņit” (1:3), kurā gan beļģu talants atzīmējās vien ar dzelteno kartīti.

Tīlemens šosezon Beļģijas čempionātā 26 spēlēs guvis 12 vārtus, bet “Anderlecht” kopvērtējumā dala pirmo vietu ar “Club Brugge”.