Kaspars Daugaviņš tiek nogādāts mediķu aprūpē.

Sestdien Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Gagarina kausa izcīņas Rietumu konferences ceturtdaļfināla trešajā spēlē smagu muguras traumu guva Latvijas izlases kapteinis Kaspars Daugaviņš, kurš pēc sadursmes ar pretinieku vārtsargu ietriecās laukuma apmalē.

Daudzas šo nezina! 15 populārākās sieviešu kļūdas seksā 11
7 produkti, kurus nedrīkst otrreiz sildīt: tie var nodarīt būtisku kaitējumu veselībai 40
Kadirovam daudz nav atlicis – viņš mirst. Čečenijas līdera nāve var ievilkt Putinu jaunā karā 144

Daugaviņš savainojis plaušas un viņam ir lauztas arī ribas, vēsta mediji.

Daugaviņa un Mārtiņa Karsuma pārstāvētā Maskavas “Spartak” uzņēma Sanktpēterburgas “SKA”. Otrā perioda beigu daļā, kad “Spartak” bija iedzinējos ar 1:4, Daugaviņš pa kreiso malu izgāja uz pretinieku vārtiem. Viņu centās apturēt aizsargs, kas bija aiz muguras, savukārt “SKA” vārtsargs Igors Šestjorkins uzbrucējam izlika priekšā kājsargu.

Daugaviņš aiz tā aizķērās un lielā ātrumā ar muguru ietriecās laukuma apmalē, lielās sāpēs paliekot uz ledus. No laukuma Latvijas hokejists tika nonests uz nestuvēm.

Šestjorkins par šādu izgājienu dabūja 5+20 minūšu sodu, viņam tādējādi atstājot laukumu. Šīs epizodes brīdī rezultāts jau bija 1:4, bet “Spartak” ilgo vairākumu neizmantoja.

Jaunākā informācija liecina, ka Kaspars guvis plaušu traumu. Viņš šobrīd atrodas slimnīcā, kur konstatēts, ka ir lauztas arī ribas.

Zīmīgi, ka vēl tikai iepriekšējā spēlē Daugaviņš atgriezās pēc divu nedēļu izlaišanas, kas arī bija saistīts ar veselības problēmām.

“Spartak”, kuru pārstāv arī Mārtiņš Karsums, cieta zaudējumu ar 2:5 (0:1, 1:3, 1:1), bet sērijā joprojām ir vadībā ar 2-1.

Daugaviņš šajā mačā laukumā paguva pabūt desmit minūtes un 12 sekundes, kuru laikā zaudēja abos iemetienos. Savukārt Karsums nospēlētajās 15 minūtēs un 33 sekundēs veica vienu metienu pa vārtiem, pielietoja četrus spēka paņēmienus, bloķēja vienu pretinieku raidījumu un zaudēja vienīgajā iemetienā, kurā piedalījās.

“Spartak” pirmajās divās spēlēs viesos sensacionāli uzvarēja, piedevām, Mārtiņš Karsums abos mačos guva vārtus, otrajā spēlē uzvaru nesošos, pēc Daugaviņa piespēles izceļoties piecas sekundes pirms pamatlaika beigām.

Sērijas trešā spēle Maskavā aizritēja skarbā cīņā, spēlētājiem vairākas reizes saķeroties dūru cīņās. Sērijas ceturtā spēle pirmdien atkal notiks Maskavā, bet mums jātur īkšķi, lai Kasparam trauma nav pārāk nopietna, un, lai viņš šosezon vēl dodas laukumā.