Liene Ušakova.
Liene Ušakova.
Publicitātes foto

VIDEO. Dīdžejmeitene Liene Ušakova: “Es nekad nesatikšos ar nabagiem vai lupatveidīgiem vīriešiem!” 64

Koķetā dīdžejmeitene un dziedātāja Liene Ušakova pirmajā brīdī atstāj visai pašpārliecinātas un pat šerpas būtnes iespaidu. Valda Meldera raidījuma rubrikā “Kad satiekas viņš un viņa” Liene ierodas, tērpusies melnā ādā un lateksā, un pat negrasās izlikties, ka jebkad būtu sapņojusi par balto kāzu kleitu, mājas pavardu un kuplu bērnu pulciņu.

Reklāma
Reklāma
7 dārzeņi, kas palīdz atbrīvoties no taukiem vidukļa zonā, ja tos patērē katru dienu
Putina draudi iebrukt Baltijā un izraisīt Eiropā jaunu karu ir jāuztver nopietni, brīdina bijušais ASV armijas ģenerālis 164
Klusā okeāna ūdeņos atklāta būtne, kuras dzīves ilgums ir cilvēka prātam neaptverams
Lasīt citas ziņas

Liene ir dēla Frederika mamma, taču viņa atzīst, ka “bērni viņai nepatīk”: “Nu, man vienkārši nepatīk bērni. Un ir labi, ka man viņš ir, jo, ja nebūtu, es pieļauju, ka man arī vairs nebūtu bērnu. Toreiz es satiku vīrieti, kurš ļoti vēlējās bērnu. Šajā mīlestības skurbulī mēs viņu arī radījām. Tas bija plānots lēmums. Bet es neesmu no tām sievietēm vienkārši – es nekad neesmu sapņojusi par baltu kleitu un bērniem.”

Valdis Melderis interesējas, kāpēc sievietēm patīk “sliktie puiši”?

CITI ŠOBRĪD LASA

“Nē, man nepatīk “sliktie puiši”. Man patīk labie zēni. Man patīk nūģi. Es vairāk to domāju par tādu mentālo stāvokli – man patīk tādi inteliģenti vīrieši, tādi mazliet nūģīgi pēc dabas – lai viņi labi darītu savu darbu, pelnītu naudu, gādātu par ģimeni. Es nekad nesatikšos ar nabagiem vai lupatveidīgiem vīriešiem, kādi viņi ir mūsdienās! Es ļoti ceru, ka mans dēls izaugs par vīrieti ar mugurkaulu”.

Vairāk skaties šajā video:

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.