Dons dažādos laikos

VIDEO. Dons nācis klajā ar jaunu dziesmu – priekšvēstnesi kādam īpašam notikumam 12

Pēc notikumiem bagātā Eirovīzijas dziesmu konkursa posma, Dons atgriežas pie saviem klausītājiem ar dziesmu “Sāp”. Dziesma ir priekšvēstnesis drīz gaidāmajam devītajam Dona studijas albumam “Laiks”, kā arī vasaras lielkoncertam Daugavas stadionā. Singlam izdota arī angliskā versija ar nosaukumu “Dark”.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Mākslīgais intelekts nosaucis 10 politiķus, kuru pieļautās kļūdas būtiski ietekmējušas Latvijas politisko un ekonomisko situāciju 3
Veselam
Ārvalstīs strauji izplatās jaunais Covid-19 paveids “FLiRT”. Medicīnas eksperte skaidro, vai šis vīruss ir konstatēts arī Latvijā un cik tas bīstams? 4
Kokteilis
Elīna Didrihsone piedzīvojusi lielu vilšanos – negaiss izjaucis vairāk nekā 1000 eiro vērto dēla dzimšanas dienas ballīti
Lasīt citas ziņas

Dons atzīst, ka gada pirmā puse pilnībā pagājusi, gatavojoties Eirovīzijas dziesmu konkursam Malmē, bet uzreiz pēc tā noslēguma turpinājies cits radošs process – darbs pie jaunā albuma. Singls “Sāp” iekļāvies abos šajos posmos, jo tā pēdējie vokāli tika ierakstīti Malmē, starp Eirovīzijas mēģinājumiem, viesnīcas istabiņā iekārtotā studijā.

“Vēlos ļaut katram klausītājam pašam  izdzīvot dziesmas “Sāp” stāstu caur savu emocionālo prizmu. Stāstu par iemīlēšanos, par attiecību sākumu un ilūzijām, kas ar laiku zūd,” Dons stāsta.

CITI ŠOBRĪD LASA

Dziesmas autori ir  Artūrs Šingirejs, Kate Elpo, George Gleeson un Liam Geddes. Dziesmu liriku video veidojusi Madara Dzintara Pluša.

Dona jaunais albums “Laiks” dienas gaismu ieraudzīs jau augusta sākumā. “Katru albumu redzu kā izaicinājumu, kurā meklēju jaunu šķautni savai muzikālajai valodai. Šobrīd esmu tajā aizraujošajā puzles veidošanas procesā, kurā vēl līdz galam nav skaidrs, kā visi gabaliņi sakritīs. Ir jaunas sadarbības ar producentiem un autoriem, tas pienes svaigumu visam darba procesam, ” Dons stāsta.

Tāpat Dons aicina savus klausītājus tikties koncertā “Laiks”, kas gaidāms 2024.gada 17.augustā Daugavas stadionā. “Pavisam nesen ieraudzīju koncerta skatuves gala versiju, un nespēju slēpt savu sajūsmu, nevaru sagaidīt to redzēt dzīvē. Kopības sajūtu, ko izjūtu koncertos, nevaru aprakstīt vārdos – šīs tikšanās ar maniem klausītājiem ir iemesls, kāpēc esmu mūziķis. Vienošanās kopīgā dziesmā ar tūkstošiem cilvēku dod lielu spēku, ” Dons turpina.

Biļetes uz koncertu “Laiks” pieejamas Biļetes pieejamas šeit.

Mūziķis Dons ir viens no pieredzējušākajiem un klausītāju iemīļotākajiem mūsdienu māksliniekiem Latvijā. Dons ir izdevis astoņus soloalbumus un viņa kontā ir daudzas muzikālās godalgas. Dons šogad pārstāvēja Latviju Eirovīzijas konkursā ar dziesmu “Hollow”, kas konkursa fināla šovā ierindojās 16 vietā. 2021.gadā Dons uzsāka sadarbību ar mūzikas izdevniecību “Universal Music Group”.

Dons Eirovīzijas dziesmu konkursa 2024 finālā
Karaliski zilā krāsa izstaro pārliecību! Dons šarmē Eirovīzijā
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.