Ilustratīvs foto

Lebrons Džeimss sestdien kļuva par Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) trešo visu laiku rezultatīvāko spēlētāju, taču neglāba Losandželosas “Lakers” komandu no zaudējuma.

VIDEO. “Bēdz prom!” Kārsavā iereibusi kompānija bēg no policijas un smejas par vadītāja nonākšanu policijas rokās 55
Krievija vismaz mēnesi zināja par terorakta gatavošanu: “Lai viņi nestāsta pasakas fejai!” 87

“Lakers” viesos ar rezultātu 91:108 (25:35, 25:24, 23:26, 18:23) atzina Filadelfijas “76ers” pārākumu.

Džeimss pirmajā trijniekā iekļuva trešās ceturtdaļas pirmajā pusē, kad panāca 54:74. Pēc šīs epizodes viņš NBA karjerā bija guvis 33 644 punktus, par vienu apsteigdams Kobi Braientu. Nākamajā pārtraukumā “Lakers” zvaigzne saņēma ovācijas no vairāk nekā 21 tūkstoša atnākušajiem skatītājiem.

Džeimss dueli noslēdza ar 29 punktiem, bet kopumā viņš karjerā guvis 33 655 punktus. Viņam priekšā ir tikai Karīms Abduls Džabars, kurš karjeras laikā guva 38 387 punktus un Karls Melouns (36 928 punkti).

“Braiens ar savām prasmēm bija uzbrukuma leģenda. Tas ir kaut kas vairāk kā tikai stāsts. Šobrīd esmu viņa dzimtajā pilsētā un spēlēju komandā, kuru viņš pārstāvēja,” pēc cīņas pauda Džeimss, kuru tviterī apsveica arī pats Braients.

Džeimss bez 28 gūtajiem punktiem veica arī astoņas rezultatīvas piespēles un izcīnīja septiņas atlēkušās bumbas. “Lakers” komandā rezultatīvākais ar 31 punktu bija Entonijs Deiviss.

Uzvarētājiem 28 punkti un desmit atlēkušās bumbas bija Benam Simonsam, bet 29 punktus guva Tobiass Heriss.

“Lakers” ar 36 uzvarām 46 cīņās ir Rietumu konferences līdere, kamēr “76ers” ar 30 panākumiem 47 dueļos ir sestā Austrumos.