Kokteilis
Apbrīno

VIDEO. Dzejniece un šovu zvaigzne Magone Šutoviene tomēr piereģistrē jaundzimušajai meitiņai vārdu Latvija0

Foto: ekrānuzņēmums/Facebook.com/Magone Šutoviene

STV Pirmā! realitātes šova “Slavenības. Bez filtra” vakardienas sērijā Magone Šutoviene devās uz dzimtsarakstu nodaļu, lai oficiāli reģistrētu jaundzimušo un reizē arī viestu skaidrību par mazulītes vārda izvēli.

Jau vēstīts, ka iecere meitai dot unikālu – Latvijas – vārdu raisījusi plašu rezonansi sabiedrībā. Daudzi norāda uz lielo atbildību, ko uzliek tik patriotisks vārds, citi spriež, ka tas ir absolūts neprāts un vai maz vispār mūsu valstī atļauts šādu vārdu jaundzimušajam dot.

Magone uz dzimtsarakstu nodaļu devās viena pati, bez vīra Žaņa un lēma par labu diviem vārdiem – Magnolija Latvija. Tāpat populārā dzejniece atklāja, ka sākotnēji tiešām bija iecerējusi meitai dot vienu vārdu – Latvija. Taču, ņemot vērā faktu, ka Žanis realitātes šova skatītājiem par šo lēmumu bija jau izpļāpājies, savas domas viņa mainījusi.

Saistītie raksti

Potenciālo vārdu vidū bijusi arī Lavīze – par godu jauniegādātās mājas pirmajai īpašniecei. Tomēr pēcāk Magone pārdomājusi, jo nav vēlējusies savu dzimtu saistīt ar pavisam nepazīstamu saimi. “Tad kādā brīdī mani uzrunāja draudzene un teica – tev taču ir brīnišķīgs dzejolis Magnolija, kas visiem patīk. Un tad es domāju – kāpēc ne!” savu izvēli skaidro Magone, piebilstot, ka otrais meitiņas vārds – Latvija – ir cieša Žaņa vēlme, kuru viņa nolēmusi respektēt.

Dzejniece ir strikta arī savā lēmumā par meitas tautību – viņai būs Latvijas, nevis Lietuvas pilsonība.

Skaties video:

LA.LV Aptauja

Vai Magones lēmums nosaukt bērniņu vārdā Latvija, tavuprāt, ir pareizs?

  • Lēmums, manuprāt, nepareizs un man nesaprotams
  • Domāju, ka viņa var darīt, kā vēlas
  • Bērnam ar tādu vārdu būs grūta dzīve
  • Man nav viedokļa

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.