VIDEO. Dzied Galkins vai Kaupers? Krievu komiķis izteiksmīgi nodzied “Prāta vētras” hitu latviešu valodā 50

“Maksims Galkins dzied latviešu valodā “Prāta vētras” dziesmu,” ar šādu ierakstu soctīklā “Facebook” dalījies 14.Saeimas deputāts Ainārs Šlesers (LPV), publicējot video, kurā dzirdama un redzama krievu komiķa Maksima Galkina uzstāšanās, dziedot vienu no populārakājām grupas “Prāta vētra” dziesmām – “Plaukstas lieluma pavasaris”!

Reklāma
Reklāma
Kas notiks, ja Kremlis iebruks Baltijā? Katra okupācijas diena nozīmēs tūkstošiem zaudētu dzīvību un plaša mēroga izlaupīšanu 135
Kokteilis
FOTO. “Šī nav nejauša izvēle!” Visa pasaule atkal apspriež Zelenska apģērbu oficiālajā vizītē
Cilvēkstāsts
“Izlaiž ārā no autobusa kā aitu baru, uztaisa dažus selfijus un kāpj visi atpakaļ” – šodien apaļu jubileju svin Jānis Jarāns, ieskatāmies viņa atziņās
Lasīt citas ziņas

Spriežot pēc Galkina uzstāšanās vietas, viņs šo “Prāta vētras” dziesmu izpildīja viesiem, kas bija sanākuši uz Jūlija Krūmiņa 80 gadu dzimšanas dienas svinībām.

Šlesera ievietoto video ar Galkina priekšnesumu uzreiz komentējuši daudzi viņa sekotāji “Facebook”.

CITI ŠOBRĪD LASA

“Kas grib iemācīties latviešu valodu, tas var. Malacis!” raksta Ilze. “Ja ir gribēšana, tad ir arī varēšana! Malacis!” tā piekrīt Ligija.

Lora komentē: “Respect…es pat latviete, zinādama dziesmu, nevaru atcerēties visus vārdus!”

“Daudzi krievvalodīgie gadiem dzīvojot Latvijā nerunā latviešu valodā, kur nu vēl dzied! Cienīsim tos kuri ciena valodu un tajā runā,” raksta Evita.

Agnese turpina komentāru “jūru”, sakot: “Superīgs, talantīgs humorists. Lai viņam viss izdodas. Malacītis.”

“Būtu labi, ja Latvijā dzīvojošie krievvalodīgie cilvēki vismaz vienu dziesmu laviešu valodā iemācītos … vai ne,” piebilst Sanita.

“Ļoti stilīgi!” uzskata Dace. Cits pie Šlesera ieraksta “Facebook” iesmej: “Par naudu var pat iemācīties pingvīnu valodu un dziedāt.”

“Cepuri nost, aplausi,” uzsver Valentina.

Grupas”Prāta vētras” dziesma “Plaukstas lieluma pavasaris” orģinālā versijā video šeit:

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.