VIDEO: Edgars Buļs pēta, kā Dukurs gatavojas uzvarēt Korejā un brauc pa Siguldas trasi 2

Pievieno LA.LV

Latvijas skeletonists Martins Dukurs izcīnījis visus iespējmos titulus (un vairākkārt!), taču viņa kolekcijā pietrūkst pats spilgtākais ieraksts – olimpiskais zelts.

“Varbūt jaunā valdība var paspēt ierobežot?” Dāvi pārsteidz redzētais veikalā, bet daudzi atzīst, ka tam pat nepievērš uzmanību
“Pēdējais piliens var darboties kā detonators.” Eiropas izlūkdienesti saskata nopietnus draudus Krievijas ekonomikai 87
“Jūs neticēsiet, ar ko es esmu kopā!” Pēc Kariņa un Siliņas “izgājieniem” latvietis lidostā pamana ko slavējamu
Lasīt citas ziņas

Kā viņš gatavojas aizpildīt šo robu, cenšas izzināt Edgars Buļs, kurš arī pats iemēģina skeletona kamanas, lai Siguldas trasē nobrauktu no 11. virāžas. Arī no tās ātrums sasniedz 76 kilometrus stundā – ļoti respektējami.

Pievieno LA.LV
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.