VIDEO. Emocionāls brīdis – Šons Pens atdāvina Zelenskim savu “Oskara” statuju apgalvojot, ka tur tā būs drošībā 31

Pasaulsslavenais aktieris Šons Pens kopš kara sākuma jau vairākkārt viesojies Kijivā. Beidzamā viesošanās izvērtusies par īpaši emocionālu notikumu.

Reklāma
Reklāma
Viedoklis
Armands Puče: Evika Siliņa ir ar pautiem, Jānis Citskovskis – žmogs, bet Krišjānis Kariņš – princese, kas neuzņemas atbildību 82
Masveida represijas Krievijā. Paraugprāvas atgādina Staļina laikus
Veselam
Nosaukti 8 pārtikas produkti, kuru patēriņš jāierobežo, kļūstot vecākam 38
Lasīt citas ziņas

Pens pasniedzis Ukrainas prezidentam Volodimiram Zelenskim savu “Oskara” statuju, savukārt Zelenskis pasniedzis aktierim ordeni.

Abu vīru sejās bija manāms ievērojams aizkustinājums un skatieni pauda vairāk nekā pateiktie vārdi. Zelenskis, ieraugot “Oskara” statuju samulsa un teica, ka nevarot to pieņemt. Pens izskaidroja, ka tas palīdzēs ukraiņiem justies labākiem un stiprākiem karā, ka tā esot simboliska dāvana.

CITI ŠOBRĪD LASA

Kad Ukraina uzvarēs, statuju varēšot atgriezt Šonam Penam, bet tikmēr viņš jutīšoties drošāk, ja tā atradīšoties pie Zelenska.

Video arī redzams, kur Zelenskis novieto statuju un kā abi kungi pēc šī notikuma dodas pastaigā pa pilsētu un aplūko Šonam Penam veltīto plāksni, uz kuras rakstīts arī kara sākuma datums.

Šobrīd Holivudas zvaigzne filmē dokumentālo filmu par Ukrainu. Pens arī savulaik bija viens no pirmajiem zināmajiem cilvēkiem, kas nosodīja Krievijas iebrukumu Ukrainā, tāpēc Krievijas vadība aktieri pasludinājusi par personu “non grata”.

Pens pirmo reizi Ukrainas galvaspilsētā ieradās iebrukuma dienā – 24. februārī, raksta portāls aussiedlerbote.de. Tāpēc Ukrainas prezidents uzskata, ka “aktieris ir darījis visu, lai stiprinātu attiecības starp Ukrainu un Rietumiem”. Ordenis aktierim vienmēr atgādinās, “kā dažādu valstu un paaudžu cilvēki ir apvienojuši spēkus mūsu uzvarai”, sacīja Zelenskis.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.