Kaspars Kambala un viņa sieva Olga

VIDEO. “Es esmu “iekritis””: Kaspars Kambala pēc publiskā skandāla Turcijā vēlas palutināt sievu ar dārgu kažoku 51

Realitātes TV šova “Slavenības. Bez filtra” skatītāji jau pirms kāda laika kļuva par lieciniekiem vētrainam un diemžēl publiskam Kambalu pāra skandālam, kas izcēlās Turcijā uz ielas. Veltot viens otram necenzētus vārdus un aizvainojošus apzīmējumus, Kaspars Kambala tomēr vēlas salabt ar sievu, tāpēc atvedis viņu uz kādu ekskluzīvu apģērbu veikalu Turcijā, kur Olga vēlas piemērīt kažokus.

Reklāma
Reklāma
Eksperts nāk klajā ar fatālu paredzējumu: Krievija izmantos kodolieročus neatkarīgi no tā, vai Rietumi apbruņos Ukrainu 69
VIDEO. Laupītāji uz motocikliem mēģina apzagt garām ejošu sievieti, taču nelāgais nodoms viņiem tūlītēji atspēlējas
TV24
Kāpēc mums ir tik mazas pensijas? Es neesmu vainīga, ka strādāju krievu laikā! Atbild VSAA 92
Lasīt citas ziņas

Ienākot veikalā Olga pārdevējai teic, ka vēlas piemērīt kažokus. “Mūs uzreiz apsēdināja samta dīvānos, vīram pat šņabi piedāvāja. Man gan kādu brīdi kauns palika – atbrauc uz kažoku veikalu un pieprasa šņabi…” – viņa atceras tās dienas notikumus.

Savukārt Kaspars, sēžot samta dīvānā un vērojot apkārtni teic, ka esot “iekritis”, tomēr vēlāk atzinās, ka tikpat stipri viņš vēloties, lai sievai Olgai būtu viss, kas atrodas šajā veikalā.

CITI ŠOBRĪD LASA

Olga sāk piemērīt kažokus un Kaspars nespēj slēpt savu sajūsmu, brīžiem turpat veikalā pasprūk arī kādi necenzēti izteicieni. Viņš gan pārdevējai teic, lai cenas gan pasakot labāk vēlāk.

Olga un Kaspars Kambalas piedalās TV realitātes šovā "Slavenības. Bez filtra"

“Es paskatījos uz cenas, uz birkas. Tur bija miljons liras, tas ir aptuveni 50 000 eiro. Pārdevēja teica, ka ar atlaidēm maksās 20 tūkstoši, bet pēc tam jau 14 tūkstoši. Tā cena krīt, bet vienalga tā ir milzīga. Vienalga tā ir pāri par 10 tūkstošiem. Kaspars nevar man atļauties tādu kažoku. Laba kažoka cena ir līdzvērtīga automašīnai vai vienistabas dzīvoklītim nomaļā rajonā,” – komentējot kažokādu cenas, stāsta Olga.

Bet Kaspars smejas: “Mazāk “jābuhā”, tad varēs atļauties nopirkt sievai kažoku!”.

Olga stāsta: “Es simts procenti zinu, kādu es vēlos kažoku – tam jābūt ar vertikālo šuvumu. Ādiņām ir jābūt no ūdelēm, piedodiet man visi dzīvnieku aizstāvji, tas nav nekas ļauns pret jums, bet tās ir manas vēlmes.”

Vairāk skaties šajā video:

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.