Vēdiskais filozofs, krišnaīts un attiecību konsultants Uģis Kuģis

VIDEO. “Esmu no tiem tēviem, kas runājas ar vēderu, stāsta pasakas, čukst mantras”: Uģis Kuģis kļūs par otrā bērniņa tēti 12

Latvijā pazīstamākais krišnaīts, attiecību konsultants, filozofs un TV personība Uģis Kuģis ar Lindu šogad centās ieņemt otro bērniņu, lai dēlam Tamalam būtu māsiņa vai brālītis.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Neticami, bet tava auto marka atklāj par tevi vairāk, nekā spēj iedomāties
TV24
Ķīna paziņo, ka kopā ar Krieviju ir gatava aizstāvēt “taisnīgumu” pasaulē. Vai Ķīna nostāsies uz frontes līnijas?
14 iecienīti produkti, kuru sastāvā ir vielas, kas var veicināt vēža veidošanos 3
Lasīt citas ziņas

TV šovā “Ģimene burkā” viņš paziņoja, ka ar trešo piegājienu mīļotā ir stāvoklī: “Es to ļoti gaidīju. Nebija tā, ka Jēzus Kristus atsūtīja mums bērnu – es taču zināju, ko daru. Cerēju uz to. Nebija tā, ka dieviņš atsūtīja mums mazo Krišnas bērniņu un nezinājām, kā apaugļot – es taču zinu kā apaugļot un tas taču ir pilnīgi normāli, tāpēc man tas nav pārsteigums,” – lepni nosaka Uģis Kuģis.

Lai arī uzzinot priecīgās ziņas Uģis Kuģis neraudāja, taču atzina, ka ir ļoti, ļoti laimīgs: “Es esmu no tiem tēviem, kas runājas ar vēderu, stāsta pasakas, čukst mantras. Tāds es esmu. Viņš ir dzīvs un tagad ir daļa no mūsu ģimenes, kaut arī ir vēderā. Viņš uzņem visas mūsu emocijas un pārdzīvojumus. Tāpēc arī Tamalam stāstīsim, ka tur viss jau notiek.”

CITI ŠOBRĪD LASA

Protams, kā pienākas pēc krišnaītu tradīcijām, viņš saņemtās ziņas izbļāva arī pa logu un steidza par tām pavēstīt arī kaimiņiem.

Kā zināms, Kuģis ar sievu nodarbojas ar gultas priekiem tikai tad, kad jāieņem bērniņš. Pārējo laikā laulātie guļ katrs savā istabā.

Vairāk skaties šajā video:

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.